Zariaďujete obývaciu izbu? Nebojte sa farieb!

Na zariaďovanie domácnosti kladieme veľký dôraz. Predsa len si do našej domácnosti budeme pozývať návštevy, teda chceme, aby nám naši domácnosť doslova závideli. Ak si zariaďujete napríklad obývacia izba, dbajte na aktuálne módne trendy, ktoré by vám mohli zariaďovaní obývačky dosť uľahčiť. Síce je aktuálne veľmi populárna šedobiela kombinácie, ale aj túto neutrálne kombináciu môžete rozbiť jedným či dvoma farebnými doplnkami, ktorými sa váš obývacia izba úplne rozjasní. Škoda, že sa ľudia takých kontrastov bojí.

Farieb by sme sa rozhodne nemali báť! Samozrejme už dávno nie sú moderné farebné steny ani pestrofarebné kombinácie, ale je moderný to, keď neutrálny kombináciu, ako je napríklad čiernobiela alebo šedobiela, rozbijete pár kúsky iných, pestrejších farieb.

Takéto kúsky môžu byť rôzne. My vám prinášame pár tipov na veci, ktoré sú tým najlepším kontrastom vôbec.

pohovka

Ak máte obývacia izba drobnejšie, preto sa vám do neho nevlezie žiadna extra veľká pohovka, ale len menšie, môže byť práve pohovka týmto kontrastom. Ak máte obývacia izba do čierno biela či do šedo biela, pohovku si kúpte žltú alebo napríklad červenú.

Bobík

Rovnako tak to môže byť s Bobíkom, ktorý si k sedačke dokúpite na nohy. Keďže však ide o niečo, čo zaujme na prvý pohľad, kontrastom môže byť buď pohovka, alebo práve Bobík.

vankúše

Ak netúžite po výraznom kontraste, stavte na vankúše. Môžete ich povléct do vami sympatických farieb – aktuálne sa medzi najlepšie farby radí svetlúčko ružová či tmavo, až luxusne zelená farba.

dekorácie

Farebným kontrastom môžu byť aj jednotlivé dekorácie, ku ktorým sa radí napríklad karafy alebo dózy či iné vázy. Tiež to môžu byť len kvetináče alebo napríklad rámčeky fotografií. Mnoho žien kúpi na konferenčný stolík ozdobný tácku a aj ten môže byť kontrastom.

Môže sa Vám ešte páčiť...