Aké džínsy letí v dámskom a v pánskom svete?

Móda sa neustále mení, čo iste zaregistrovala väčšina z nás. Súčasná kolekcia nám pomerne dopriava – jednotlivé kúsky sú naozaj voľné, vďaka čomu zamaskujeme nedokonalosti, ktoré máme. Avšak do módy sa taky vracia také kúsky, ktoré poznáme z predchádzajúcich rokov, konkrétne z deväťdesiatych rokov. Než teda zamierite do obchodu, najskôr sa pozrite do svojich starých šatníkov, či nenájdete nejaký kúsok, ktorý sa zase nosí. Ušetríte tak nemálo peňazí. Okrem svetrov alebo mikín však do módy pribudli i rôzne podoby džínsov. Poďme si povedať, s akými džínsy aktuálne oslníte ženy a s akými dostanete muža.

Džínsy sú samozrejmou súčasťou našich šatníkov. Ten, kto nemá džínsy, ako keby nebol. Je to naozaj základ, ktorý sa nosí celoročne. Je však veľká škoda, že sú džínsy čím ďalej drahšie – keď prídu zľavy, džínsy sú to prvé, čo mizne z pultov obchodov s oblečením.

Predtým sme boli zvyknutí hlavne na bedrový nohavice, ale tie sú už dávno preč. Už sa však nenosí ani príliš upnuté džínsy, ale dáva sa prednosť tým voľnejším tipom. Poďme si povedať strihy džínsov, ktoré letia v dámskom a v pánskom svete.

Aké džínsy frčia v dámskom svete?

Čo sa týka dámskeho sveta, ženy si môžu vyberať z mnohých fantastických strihov. Ako sme už spomenuli, ženy by sa mali vyvarovať hlavne bokovými nohaviciam, ktoré podčiarkujú všetky naše nedokonalosti. Ďalej by sa mali sústrediť na traky. Traky sú jedným z comebackov, ktoré sa oplatí si opäť zaobstarať. Ako deti sme ich mali radi, preto si ich určite zamilujete aj teraz.

Prvé miesto v obľúbenosti však aktuálne v dámskom svete nemajú džínsy, ale nohavice, ktoré si dnes kúpite na sto rôznych spôsobov.

Aké džínsy frčia v pánskom svete?

Čo sa týka pánskeho sveta, páni sú určite radi, že majú tak obrovský výber. Okrem trhaných či deravých džínsov si môžu kúpiť napríklad takzvané joggers, čo sú džínsy, ktoré sú väčšinou na zaväzovanie a hlavne sú u členkov upnuté.

Môže sa Vám ešte páčiť...