Aké rúže sa hodia k akej pleti?

Obliekli ste si svoj obľúbený look, ale tentoraz nevyzerá tak pekný ako vždy? Kde je chyba? Chyba môže byť najmä vo vašom make-upe, ktorý nemusí byť dokonalý ako v iné dni. Ženy trávia v kúpeľni zásadne aj dlhé hodiny, kým sa perfektne nalíčia a než si takzvane „vytvoria tvár na tvári“. Lenže často zabúdajú na pery, ktoré by mali byť taktiež namaľované rovnako ako zvyšok tváre. Občas práve nevýrazné pery kazia celkový look, a po tom napokon nikto netúži.

Všeobecne možno povedať, že buď sú výrazné oči, alebo sú výrazné pery. Pokiaľ sú výrazne nalíčené obe dve časti tela, nevyzerá celkový look pekne, je bohužiaľ až prehnaný, a to nie je práve dobre. V prípade, že vaše oči sú dostatočne výrazné a nemáte záujem ich nejako výrazne líčiť, odporúčame sa zamerať na pery, ktoré by mali byť v tomto prípade dominantou.

Lenže aký rúž použiť, aký rúž využiť a aký je teraz moderný? Prezraďme si, aké rúže sa hodia k akej pleti.

Aké rúže sa hodia k tmavším typom?

Ak ste majiteľkou tmavšej pleti, zamerajte sa na tmavé odtiene rúžov. Svetlé odtiene na vás nebudú vyzerať pekne, radšej zvoľte hnedý odtieň, ktorý je dnes veľmi moderný. Samozrejme nezabúdajte na klasický červený rúž, ktorý je dnes neoddeliteľnou súčasťou všetkých kozmetických zbierok všetkých žien na svete.

Okrem iného ženy tmavšej pleti môžu experimentovať s farbami, ako je fialová alebo tmavo modrá. Aj keď to nie sú farby rúžov na bežné nosenie, je to niečo, čo ženu ozvláštni a odlíši od ostatných.

Aké rúže sa hodia k svetlejším typom?

Ste naopak majiteľkou svetlejšej pleti? Odporúčame sa zamerať na rúže, ako je svetlo ružová (vlastne akákoľvek ružová) či béžová, telová či púdrová. To sú odtiene, ktoré na vás vyniknú. Samozrejme sa nebojte ani červeného odtieňa, ktorý je výrazný, ale šik. Ženy s príliš svetlou pleťou by sa však mali červenému odtieňu vyhnúť.

Ženy svetlejšej pleti by nemali veľmi experimentovať. Farby ako tmavo modrá alebo červená nie sú nič pre nich.

Môže sa Vám ešte páčiť...