Aké rúžu sa hodí k akej pleti?

Obliekli ste si svoj obľúbený look, ale tentoraz nevyzerá tak pekný ako vždy? Kde je chyba? Chyba môže byť najmä vo vašom make-upu, ktorý nemusí byť dokonalý ako v iné dni. Ženy trávia v kúpeľni zásadne aj dlhé hodiny, než sa perfektne nalíči a než si takzvane „vytvorí tvár na tvári“. Lenže mnohokrát zabúdajú na pery, ktoré by mali byť taktiež namaľované rovnako ako zvyšok tváre. Občas práve nevýrazné pery kazí celkový look, a po tom ostatne nikto netúži. 

Všeobecne možno povedať, že buď sú výrazné oči, alebo sú výrazné pery. Ak sú výrazne nalíčené obidve časti tela, nevyzerá celkový look pekne, je bohužiaľ až prehnaný, a to nie je práve dobre. V prípade, že vaše oči sú dostatočne výrazné a nemáte záujem je nejako výrazne líčiť, odporúčame sa zamerať na pery, ktoré by mali byť v tomto prípade dominantou. 

Lenže akú rúžu použiť, akú rúž využiť a aká je teraz moderné? Prezraďme si, aké rúžu sa hodí k akej pleti. 

Aké rúžu sa hodí k tmavším typom? 

Ak ste majiteľkou tmavšej pleti, zamerajte sa na tmavé odtiene rúžov. Svetlé odtiene na vás nebudú vyzerať pekne, radšej zvoľte hnedý odtieň, ktorý je dnes veľmi moderné. Samozrejme nezabúdajte na klasickú červený rúž, ktorá je dnes neoddeliteľnou súčasťou všetkých kozmetických zbierok všetkých žien na svete. 

Okrem iného ženy tmavšej pleti môžu experimentovať s farbami, ako je fialová alebo tmavo modrá. Aj keď to nie sú farby rúžov na bežné nosenie, je to niečo, čo ženu ozvláštni a odlíši od ostatných. 

Aké rúžu sa hodí ku svetlejším typom? 

Ste naopak majiteľkou svetlejšie pleti? Odporúčame sa zamerať na rúže, ako je svetlo ružová (vlastne akákoľvek ružová) či béžová, telová či púdrová. To sú odtiene, ktoré na vás vyniknú. Samozrejme sa nebojte ani červeného odtieňa, ktorý je výrazný, ale šik. Ženy s príliš svetlou pleťou by sa však mali červenému odtieňu vyhnúť. 

Ženy svetlejšie pleti by nemali moc experimentovať. Farby ako tmavo modrá alebo červená nie sú nič pre nich. 

Môže sa Vám ešte páčiť...