Chcete ofinu? Pristanú každej žene. Aká pristane práve vám?

Ofina už dlhé roky rozdeľuje spoločnosť na dva tábory, a síce na tých, ktorí ju milujú, a na tých, ktorí ju do slova a do písmena nenávidí. Každý má na ofinu iný názor, ale pravdou je, že sa jedná o elegantný zostrih, ktorý pristane každej žene. Teraz môžu niektoré ženy namietať a tvrdiť, že im ofina nepristane. Je však potrebné konštatovať, že nie je ofina ako ofina.

Ofiny môžu byť rôzne strihané, môžu byť rôzny tvar aj rôznu dĺžku. A verte tomu alebo nie, naozaj sa pre každý typ tváre nájde ofina, ktorá mu pristane. Aká ofina pristane práve vám?

Keď máte oválnu tvár

Ak ste majiteľkou oválneho tváre, potom máte obrovskú výhodu oproti iným ľuďom. Môžete mať totiž úplne akýkoľvek strih ofiny, pristane vám úplne všetko. Vaša tvár je doslova stvorený pre rôzne strihy, oslňovať môžete zakaždým s iným účesom. Ak by sme ale mali vytipovať jednu alebo dve ofiny, odporúčame staviť na pätku alebo napríklad na zvlnenú ofinu, ktorá pristane najviac.

Keď máte hranatú tvár

Ste majiteľkou hranatého tváre ako obľúbená americká herečka Keira Knightley? Potom máte tiež ideálny tvár pre ofinu, váš tvár totiž ofina opticky predĺžia a zjemnia vaše inak skôr mužské tvárové rysy. Ideálne je prestrihané ofina hodená trochu do pätky, nemusíte sa báť ani ľahkého zvlnenie. Čo vám však pristane nebude, je hustá ofina, ktorá bude strihaná podľa pravítka. Rovnako tak nezvolá k príliš krátke ofine.

Keď máte srdcovitý tvár

Ak ste majiteľkou srdcovitého tváre, odporúčame voliť ofinu strihanou do pätky. Rovný strih vám pristane nebude, ofina by vo vašom prípade mala pôsobiť vzdušne a nemala by byť nijako připlácnutá na čele.

Keď máte okrúhlu tvár

Aj ženy s okrúhlou tvárou môžu vyzerať s ofinou úplne skvele. Vezmite si herečku Emmu Stone, ktorá s ofinou vyzerá úplne fantasticky! Ideálne je ofina prestrihané a dlhšia, mala by guľatosť tváre zamaskovať.

Môže sa Vám ešte páčiť...