S čím kombinovať roztrhané džínsy?

Móda stále prichádza s najrôznejšími nápadmi, ako skĺbiť a zladiť obľúbené kúsky dohromady. Predtým by nás ani nenapadlo, že by sme lodičky mohli kombinovať s džínsami – mali sme zažité, že sa k nim hodia iba šaty a sukne. Tenisky sme si naopak nemohli predstaviť s ničím iným, než sú nohavice alebo šortky. A dnes ich nosíme aj k letným šatám a sukniam. A výsledok je skvelý! Tento štýl ocenili predovšetkým športovkyne, pretože práve ony sú proti podpätkom, na ktorých nevedia chodiť a prednosť dávajú pohodlnejšie obuvi. Elegantnejšie typy žien však uprednostňujú hlavne možnosť obliecť sa štýlovo, ale zároveň aj trochu pohodlne, aj keď to znamená nosiť napríklad lodičky – namiesto úzkej sukne k nim totiž doladia džínsy, ktoré sú k takým lodičkám úplne skvelé, hlavne tie roztrhané! K roztrhaným džínsom sa navyše hodí úplne všetko.

Trend, ktorý nás len tak rýchlo neopustí

Roztrhané džínsy sa pokúsili zaujať na trhu už pred viac ako dvoma rokmi. Pri prechádzaní ochodov ste nemohli naraziť na iné džínsy, než tie s dierami. Väčšina žena sa nadchla pre kolená von, ale iná časť žien sa predsa len nechcela púšťať do roztrhaných džínsov po celom ich obvode. Veľa z nich nebolo na takýto štýl zvyknuté a prišlo im zbytočné utrácať za niečo roztrhané tisíce korún. Zrazu to však prešlo a takýto typ džínsov sa stal úplne populárnym a úžasným. Tisícovkami už dámy len rozhadzovali, pretože taký kúsok im v šatníku nesmel chýbať.

Dámy totiž pochopili, že tento trend len tak z módy nevyjde. Populárna už je veľmi dlho, a aj keď sa v obchodoch predávajú aj iné nádherné kúsky, predsa len žiadny z nich neprekoná roztrhané džínsy. A čudujete sa? Dajú sa skombinovať úplne so všetkým. Najlepšie sa k nim hodia predovšetkým basic tričká, ktoré sú vzadu dlhšie a rozparok treba až do polovice bokov.

Môže sa Vám ešte páčiť...