Roztrhané džínsy kombinujte úplne so všetkým!

Móda stále prichádza s najrôznejšími možnosťami, vďaka ktorým by mohla skĺbiť a zladiť obľúbené kúsky dohromady. Predtým by sme si ani nepomysleli, že by sme lodičky mohli kombinovať s niečím iným, než sú napríklad šaty alebo úzke sukne. Tenisky sme si nemohli predstaviť s ničím iným, než sú predovšetkým nohavice alebo šortky. Dnes je to však úplne inak. Tenisky sa obúvajú k obľúbeným šatám a vyzerá to skvele! Tento štýl ocenili predovšetkým športovkyne, pretože práve ony sú úplne proti nejakým podpätkom, na ktorých nevedia chodiť. Elegantnejšie typy žien však milujú predovšetkým možnosť obliecť sa úplne štýlovo, ale zároveň aj trochu pohodlne, aj keď to znamená nosiť napríklad lodičky, avšak nie s úzkou sukňou, v ktorej sa nedá úplne chodiť. Džínsy sú k takým lodičkám úplne skvelé, hlavne tie roztrhané! K roztrhaným džínsom sa navyše hodí úplne všetko.

Trend, ktorý len tak rýchlo z módy nevyjde

Minulý rok bol pre roztrhané džínsy akýsi pokus zaujať na trhu. Väčšina žena sa nadchla pre kolená von, ale iná časť žien sa predsa len nechcela púšťať do roztrhaných džínsov po celom ich obvode. Prišlo im zbytočné vyhadzovať tisíce koruny práve za takýto typ džínsov. Zrazu sa však preklenul rok a takýto typ džínsov sa stal úplne populárny a úžasný. Tisíce koruny už leteli z dámskych peňaženiek, pretože za taký kúsok do šatníkov to skrátka stálo. Niet sa čomu diviť, keď potom tržby obchodov ponúkajúce tento tovar vzrástli neskutočnou rýchlosťou!

Dámy totiž pochopili, že tento trend len tak z módy nevyjde. Drží sa na priečkach rebríčka popularity už pekne dlhú dobu, a aj keď sa nachádzajú naozaj skvelé kúsky v obchodoch, predsa len žiadny z nich neprekoná tento unikátny kúsok. Najlepšie sa k nim hodia predovšetkým basic tričká, ktoré sú vzadu dlhšie a rozparok treba až do polovice bokov.

Môže sa Vám ešte páčiť...