Tri outfity, kedy hrajú lodičky hlavnú úlohu

Kto by nemiloval lodičky. Sú to krásne, hoci nepohodlné topánky, ktoré zdôrazňujú ženskosť. V súčasnej dobe je možné zakúpiť lodičky v mnohých prevedeniach. Najštýlovejšie sú také, ktoré sú pestrofarebné, ale dych sa zastaví aj pri pohľade na lodičky, ktoré sú posiate kamienkami. Medzi aktuálne najatraktívnejšie lodičky patrí semišové, ktoré je možné zakúpiť nielen v čiernej, ale aj v červenej farbe. Či už siahnete po akýchkoľvek lodičkách, nenoste je len na plesy alebo iné spoločenské udalosti. 

Mnohé ženy sú toho názoru, že lodičky sú topánky, ktoré sa nenosia nikam inam než len do divadiel, na muzikály, na plesy alebo prípadne na svadbu. Lenže lodičky sú topánky, ktoré sa dajú nosiť aj bežne, len v nich skôr bolia nohy než napríklad v teniskách. 

Neschovávajte tak krásne topánky, ktoré robia nádhernú nohu žene a ktoré ju opticky zvyšujú, do botníkov, nevyťahujte je len príležitostne. Prinášame vám niekoľko outfitov, pri ktorých hrajú hlavnú úlohu lodičky a ktoré je možné nosiť do mesta či do obchodu. 

Outfit číslo 1 

Lodičky vyzerajú fantasticky k džínsom. Preto je s nimi skombinujte. K tomu pridajte jednoduché biele tričko, obľúbené vypasované dlhší sako, opasok, ktorý krásne zúži pas a do uší pripnite okrúhle, veľké náušnice, ktoré sa dnes nosí. Hodinky sú samozrejmosťou, rovnako ako kabelka do rúk. 

Outfit číslo 2 

Ak sledujete aktuálne dianie vo svete módy, potom iste viete, že sa nosia najmä kostýmy. Teraz sú veľmi obľúbené kockované kostýmy alebo kárované kostýmy, ktoré sa skladajú z úzkych nohavíc cigaretového strihu a vypasovaného dlhšieho saká. Keď k tomu pridáte prosvítavé body, písanie do rúk a nádherné lodičky na ihličkovom podpätku, máte ideálnu outfit na schôdzku či na večierok. 

Outfit číslo 3 

Lodičky sa však predovšetkým nosia k sukniam alebo k šatám. Preto tretie outfit bude zložený z lodičiek, vypasované sukne do pásu, krásne košele či blúzky so spadnutými ramenami a drobné kabelky, ktorá sa len prehodí cez plece. Opäť hodinky sú samozrejmosťou rovnako ako drobný talizman na krku. 

Môže sa Vám ešte páčiť...