Stĺpikový alebo hranatý podpätok? Možností je veľa

Aj topánky podliehajú aktuálnym módnym trendom. Kým vlani v lete sme si mohli užívať pohodlných tenisiek, ktoré mali rovno podrážku, tento rok sa musíme trápiť na podpätkoch, pretože práve topánky s podpätkami sú in. Ak teda patríte medzi nákupné maniačka, pohodlné sandálky nesmie chýbať vo vašom botníku. Otázkou je, po akom podpätku siahnuť, veď podpätkov je na trhu veľa a je ťažké si vybrať jeden. 

Sandálky patrí k letu ako vysoké teploty. V lete sa nosia najmä také topánky, ktoré sú otvorené a ktoré teda nezapáchajú, keď sa noha zapotí. Sandálky sú preto ideálne letné obuvou, ktorú si zamiluje nejedna žena. Táto obuv sa zároveň radí k veľmi elegantné a romantické obuvi a v každej žene sa predsa skrýva romantická duša. 

Pri kúpe sandálok dajte prednosť takým, ktoré majú stĺpikový alebo inak tvarovaný podpätok. Nestávkujte na klasické rovné sandálky, ktoré sa počas leta prešliape a budúci rok je už nevyužívate. 

Podpätky robia štíhlejšie nohy 

Každá žena vie, že podpätky opticky zoštíhľujú nohy. Dokonca je aj opticky predlžujú, čo je veľké plus, ktoré ocenia najmä ženy nižšieho vzrastu. Ak sa k takýmto ženám radíte, odporúčame sandálky nosiť celé leto. 

Samozrejme sa nemusíte strachovať o to, že by sa vám nohy podlomovaly pri každom kroku. Sandálky s hrubým podpätkom sú vysoko pohodlné a ženy si ich zamilujú aj vďaka ich farebným prevedením. 

Aký podpätok voliť? 

Ako sme spomenuli, vyberať si môžete z mnohých zaujímavých prevedení. Odporúčame siahnuť najmä po stĺpcovom podpätku, ktorý je vysoko pohodlný a navyše vyzerá štýlovo. Ak ste milovníkom skôr nižších podpätkov, ideálne sú sandálky s guľatým podpätkom. Dnes sa na trhu vo veľkom množstve nachádza aj také sandále, ktoré majú hranatý, rozširujúce sa podpätok. To je krapet extravagantné, napriek tomu štýlové. 

Môže sa Vám ešte páčiť...