S čím nosiť členkové šnurovacie topánky?

Kúpili ste si v poslednom čase členkové šnurovacie topánky? Tomu sa napokon nečudujem, keďže ide o kúsok, ktorý je naozaj krásny, vkusný a štýlový. V súčasnej dobe sú členkové šnurovacie topánky veľmi moderný, avšak mnohé ženy nevie tento moderný kúsok skombinovať. Lenže musí sa to naučiť, veď už jedny členkové šnurovacie topánky majú v botníku. Ak ste sa aj nimi nechali zlákať, prezradíme vám a poradíme, s čím členkové šnurovacie topánky kombinovať. 

Členkové šnurovacie topánky si však nepleťte s klasickými farmárky, ktoré dnes kúpite nielen v horčicovej farbe, ale aj v mnohých ďalších farebných prevedeniach. Farmárky, ktoré zvyčajne kupujeme z dielne značky Timberland, sú síce stále v móde, ale skôr sa kupujú čiernej či hnedej členkové šnurovacie topánky, ktoré perfektne obopínajú nohu. Nie sú tak masívne ako klasické farmárky, sú skôr ženské – mnohé z nich majú aj vyšší podpätok, samozrejme tučný, aby sa v topánkach dobre chodilo. 

Ak práve čierne alebo hnedé členkové šnurovacie topánky máte v botníku, máme hneď niekoľko tipov, ako ich kombinovať. 

Uprednostnite šaty alebo sukne 

Krásne sú topánky najmä v kombinácii s šaty alebo sukňami. Keďže krásne obopnú nohu, nepôsobí nijako masívne ani gýčovito. Ideálne je, keď si oblečiete tenké silonky, k tomu šaty alebo sukňu s topom a pridáte členkové šnurovacie topánky. 

Keďže sa ale nejedná o extra spoločenský, elegantný kúsok, nekombinujte šaty s elegantnými šaty. Uprednostnite trochu rebelský vzhľad, práve pre ten boli stvorené a určené. Rebelský vzhľad môžete doplniť ešte krásnym batôžkom, kabelku v tomto prípade nechajte doma. 

K úzkym nohaviciam sa tiež hodí 

Členkové šnurovacie topánky sa taktiež hodia k upnutým džínsom, ktoré krásne obopínajú lýtka. V prípade, že nohavice sú roztiahnuté, členkové šnurovacie topánky nie sú vhodnou voľbou. Oveľa lepšie sú skutočne úzke nohavice. 

Môže sa Vám ešte páčiť...