Ako nosiť rolák? Prinášame tri outfity, s ktorými očaríte

Rolák je zase v kurze! Rovnako ako tomu bolo vlani, aj tento rok očaríte s nádherným rolákom, ktorý sa dá nosiť na sto spôsobov. Ak mierite na nákupy, nezabudnite si rolák zaobstarať, a to v nejednej farbe. Tento rok s ním nešliapnete vedľa, ak ho teda skombinujete tak, ako sa sluší a patrí. Ak pri obliekaní rolák skombinujete s niečím, s čím by ste ho skombinovať nemali, nemusíte na ulici okúzliť tak ako by ste si priali. Aby ste teda nešliapla s kombináciou roláku vedľa, prinášame tri outfity, kde hrá hlavnú rolu práve rolák. 

Než však prejdeme k outfitom, musíme si vypichnúť farby, s ktorými nikdy nič nepokazíte. V každom šatníku by sa mal skrývať rolák čierny, ktorý zoštíhľuje na pohľad. Rolák v bordó a v khaki farbe je nutnosť pre túto sezónu, keďže ide o farby jesene. Čo sa týka žltej, takzvané horčicovo žltej farby, ani tou Nepohrdnite – tá sa do zimných kolekcií dostala s takou eleganciou, že by sa to kúpi malo oceniť. 

Look č. 1 

Rolák, nohavice úzke, cigaretového strihu, k tomu mokasíny a sako. To je dokonalý outfit, s ktorým urobíte dojem nielen na pohovoroch, ale aj na pracovných schôdzkach. K tomu môžete zvoliť buď veľkú priestrannú kabelku, alebo kabelku cez rameno. Na hlavu klobúk a môžete vyraziť. 

Look č. 2 

Roláky sa nemusí nosiť len k džínsom alebo k nohaviciam, môžu sa nosiť aj k sukniam. Ak máte doma plesňovú skladanú sukňu, ktorá je zhruba do pása a pod kolená, šup sem s ňou! K nej zvoľte rolák zo spomínaných farieb, na nohy treba obľúbenej poltopánky alebo členkové topánky, ktoré neodstávajú od lýtok a môžete vyraziť do ulíc. Aby vám nebolo zima, vezmite si so sebou kožúšok a menšie kabelku do ruky. 

Look č. 3 

Čierny rolák a džínsy s vysokým pásom. Aj tak môže vyzerať dokonalý outfit, s ktorým zažiarite. Pokiaľ k džínsom pridáte ľahké kozačky nad kolená, ktoré nebudú schádzať, a kabát rovného strihu, máte vyhrané. Odporúčame do uší pripichnúť náušnice v tvare kruhov a cez rameno prehodiť väčšie, priestrannú kabelku. 

Môže sa Vám ešte páčiť...