Ste až príliš chudá? Existuje oblečenie, ktoré pridá na pohľad pár kíl

Niektoré ženy trápi, že majú pár kíl navyše, iné sú znechutené svojou extra štíhlou postavou. Skrátka nie každá žena sa môže pýšiť postavou, ktorá je krásna a štíhla, napriek tomu je „za čo chytiť“, ako s obľubou hovoria mnohí muži. Ak patríte k ženám, ktoré sú až príliš chudé, môžete si pár kíl pridať, ale len na prvý pohľad. Môžete totiž nosiť oblečenie, ktoré opticky trochu pridáva. A aby ste nemusela dlhé chodiť po obchodoch, odporučíme vám, čo nosiť a čomu sa radšej vyhnúť, pretože by mohlo dôjsť k optickému úbytku kíl. 

Oblečenie je doslova magické. Niektoré kúsky dokážu pridať pár kíl, iné dokážu prebytočné kilá zahaliť tak, že si ich nikto nevšimne. Pozrime sa teraz na prvú situáciu, a síce prezraďme si, čo nosiť a čo nenosiť v prípade, že potrebujeme opticky pribrať. 

Čo je povolené? 

Čo je povolené nosiť, keď chceme opticky pribrať? Svoju pozornosť by sme mali venovať voľným strihom. Ideálne sú voľné blúzky, ktoré majú rozšírené rukávy, ktoré zamaskujú tenučké ruky ženy. Čo sa týka nohavíc, ideálne sú nohavice voľného strihu, môžu byť i nohavice cigaretového strihu, ktoré nie sú tak upnuté na prvý pohľad. Veľmi štýlové sú aj nohavice zvané culottes, ktoré perfektne zamaskujú štíhle nohy. 

Pomoct môžu aj voľne strihané svetre, konkrétne svetre s vyýstřihu do V alebo prípadne kardigany, ktoré nepodtrhují a ani nezvýrazňujú dámske krivky. 

Čo je zakázané? 

Čo je zakázané nosiť, keď chceme pribrať a nie ubrať na kilách, aspoň opticky? Obrovským tabu je rozhodne čierne oblečenie. Každá žena vie, že čierne oblečenie opticky zoštíhľuje, preto extrémne štíhle ženy by sa tomuto oblečenie mali vyhnúť. Dobré je vyhnúť aj upnutým veciam, ktoré len zdôrazňujú štíhle krivky ženy. Miesto upnutých džínsov je dobré nosiť nohavice voľného strihu alebo culottes, miesto nátelníku radšej oblečte tričko voľného strihu. To všetko opticky zakrýva kosť a kožu. 

Môže sa Vám ešte páčiť...