Vzory, ktoré frčia. Viete, aké to sú?

Plánujete si svoj jesenný šatník trochu spestriť? Farbičkami to moc nepôjde, pretože počas jesene sa farbičky moc nenosí. Čo sa však nosia, tak sú kúsky sa vzory, ktoré si doslova a do písmena zamilujete. A práve jednotlivými vzory si môžete rozžiariť svoj šatník, ak si teda kúpite kúsky, ktoré jednotlivé vzory budú obsahovať. Pokiaľ nepatríte k nákupným maniakom a ak sa ani nezaujímate o aktuálne dianie v módnom svete, prezradíme vám, aké vzory sú aktuálne žeravé.

Kostka frčí

Aký vzor frčí? Rozhodne flanelová kocka, ktorú využívajú mnohí obľúbení dizajnéri a stylisti. Podľa názoru mnohých štylistov sa kockovaný vzor doslova vtlačil do tohtoročných jesenných kolekcií. Flanelovú kocku nájdeme napríklad aj v kolekcii od značky Dior, kde nájdeme vzor hlavne na červených, zelených alebo čiernobielych modeloch.

Kockovaný vzor sa stal súčasťou aj sukní alebo pančúch, zaujímavé je, že kocky korunujú aj rybárskym kloboučkům, ktorým sa inak hovorí bucket klobúky. Aj keď je tento vzor trochu punk, rovnako si ním spestrite váš jesenný šatník.

Kohútie stopa

Aký ďalší vzor frčia? Rozhodne kohútia stopa. Ide väčšinou o čiernobiely vzor, ​​ktorý neprehliadnete treba v jesenných kolekciách od Chanelu. Kohútie stopa je známkou luxusu, o tom niet sporu. Jedná sa o synonymum nadčasovej elegancie, ktorá pristane úplne každému.

Aktuálne nájdete tento vzor hlavne na kabátoch, ale aj na sukniach alebo na vkusných šatách či saku.

Geometrické vzory

Čo je už nejakú dobu v móde, tak je bezpochyby geometrický vzor. Aj keď sa chvíľku zdalo, že tento vzor nebude tým najhorúcejším, nestalo sa tak. Geometrické vzory panujú hlavne na krásnych šatách. Ide o typický vzor zo sedemdesiatych rokov. Vtedy však vzor dominoval hlavne šatkám na krku, ktoré sa dnes síce nosí, ale nie v takej miere.

Môže sa Vám ešte páčiť...