Originálne spôsoby, ako nosiť košeľu

Košeľu môžete nosiť aj mimo formálneho prostredia. Vyrazte v košeli nakupovať, na kávu s kamarátkami, na predstavenie vašich detí. Je veľa spôsobov, ako košeľu nosiť a tento článok vám poradí pár z nich.

S čím kombinovať bielu košeľu?

Biela košeľa je základ vášho šatníka. Je pravda, že občas môže pôsobiť fádne, ale to sa môže zmeniť správnou kombináciou s iným kúskom z vašej skrine. Najprv sa musíte uistiť, že vám košeľa perfektne padne. Nemusíte ju nosiť len ku kostýmu, perfektne sa biela košeľa, predovšetkým s dlhým rukávom, hodí k džínsom. Keď k tomu dopasujete lodičky a kabelku, môžete vyraziť do mesta! Stále budete vyzerať elegantne ak tomu na sebe budete svoje obľúbené pohodlné džínsy.

Biela košeľa a sukňa

Nemusíte sa báť kombinovať košeľu so sukňou. Osvieži to váš vzhľad! Dodáte mu mladistvosť as koženou sukňou aj trochu rockový nádych. Namiesto kabelky cez rameno siahnite po listovej kabelke, vhodných topánkach a vydajte sa na drink s kamarátkami.

Nie len biela

Nezastavujte sa len pri bielej košeli. Existujú košele rôznych farieb, s potlačami, odlišnými strihmi a vzormi. Obľúbené sú prúžkované a kárované košele, ktoré môžete rôzne voliť podľa toho, na akú akciu sa chystáte. Károvaná je skôr pre ležérnejšie situácie, prúžkovaná pre tých, ktorí chcú vyzerať elegantne.

Skúste košeľu s odhalenými ramenami alebo ju noste úplne inak! Uviažte si ju napríklad ako sukňu alebo si kúpte košeľu o niekoľko čísel väčšiu, k tomu opasok a noste ju ako šaty.

Popustite uzdu svojej fantázie a snažte sa prísť na originálny spôsob, ako svoj outfit oživiť. Niekedy stačí skutočná maličkosť, a pokiaľ vás nič nenapadá, na internete môžete nájsť množstvo videí plných originálnych nápadov.

Môže sa Vám ešte páčiť...