Bermudy alebo mini? Alebo zoznámte sa s trendmi medzi šortkami tohtoročnej sezóny

Aj keď teploty ešte len začali stúpať, je čas začať premýšľať o tom, aké šortky vytiahneme zo šatníka, keď budú teploty naozaj neznesiteľné. Šaty a sukne sú samozrejme tiež alternatívou, ale nie všetky ženy sú ich zástancami. Zoznámime sa s krátkymi nohavicami a ich strihmi, na ktoré budeme môcť tento rok s čistým svedomím staviť.

Žiadne šortky, žiadne šortky

Ste skôr typ ženy, ktorá nosí šaty a sukne? Šortky, alebo skôr kraťasy, si musíte kúpiť do svojej existujúcej zbierky. Podľa módnych stylistov sú šortky povinnou výbavou leta.

Najväčším trendom budú tie, ktoré sú v štýle safari. Tento vzor sa presadil nielen vo svete bývania, ale aj v módnom priemysle, a žena, ktorá sa nebojí odvážneho motívu, zvíťazí.

Bermudy pre milovníkov elegancie

Ak chcete v spoločnosti alebo na stretnutí vyniknúť aj v šortkách, mali by ste si vybrať bermudy. Toto je strih dlhších šortiek, ktoré sa budú nosiť v nadchádzajúcej sezóne. Hovoríme o šortkách, ktoré sú zvyčajne dlhé do polovice stehien alebo po kolená a majú rovný strih. Hodia sa aj k bundám, ktoré v lete neodložíme.

Ak si chcete zaobstarať bermudy v spomínanom safari strihu, odporúčame vám hnedú alternatívu. Dobrou voľbou je aj horčicovo žltá farba.

Len na horúce letné dni

Okrem tradičných dlhších bermud by ste nemali vynechať ani ľanové alternatívy, ktoré sú ideálne na dovolenku pri mori. Mimochodom, ľan je prírodný materiál, takže šortky z tejto látky sú ako stvorené. A potešíte aj matku prírodu, ktorá ľanové nohavice doslova zbožňuje.

Mini je tiež v móde

A samozrejme nezabúdame ani na minifigúrku. Už od začiatku tohto roka je známe, že sa bude treba zamerať na minidĺžku, a to prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Takže mini šortky sú niečo, čo by nemalo chýbať vo vašej letnej kolekcii.

Môže sa Vám ešte páčiť...