Rozpoznávame druhy dámskych nohavičiek

Aj keď si páni myslí, že ženy majú život jednoduchší, nie je to vždy tak. Aj ženy majú problémy, aj ženy niekedy nevedia, čo majú robiť. Najmä si nevedia rady pri výbere dámskych nohavičiek, ktorých je naozaj veľa druhov. Aj keď to páni pravdepodobne nevedia, druhov dámskych nohavičiek je naozaj nespočetne veľa. Je teraz teda otázkou, pre aké sa ženy rozhodnú. 

Každý druh dámskych nohavičiek je v niečom iný. Iný je najmä v materiáli, z ktorého je vyrobený, alebo prípadne v tvare, do akého sú nohavičky strihané. Každá žena potrebuje trochu iný strih a štýl nohavičiek. Poďme si preto niekoľko základných druhov dámskych nohavičiek rozoznať. 

klasika 

Najskôr je nutné uviesť takzvané klasické nohavičky, ku ktorým sa skrátka dospieva. Kým zvyčajne mladé ženy uprednostňujú výraznejší nohavičky typu táng, staršie dámy siahajú po klasickom strihu. Nie je to žiadne vzrúšo, ale nie je to zase ani nič, čo by druhú polovičku odrádzalo. Skrátka klasika, lepšie to popísať nejde. 

Sťahovačky 

Najmä ženy trápiaci kilá navyše siahnuť po stahovačkách čiže sťahovacích nohavičkách, ktoré síce nevyzerajú práve pekne, na druhú stranu sa skryjú pod oblečenie a urobia postavu nadmieru krásnu. Mnohé ženy hovoria, že vyzerajú ako tradičné bombarďáky po babičke. Nie sú to však nohavičky na parádu, sú to naozaj nohavičky, ktoré spasí krásnu postavu ženy. 

Boyleg 

Tieto nohavičky pripomínajú trochu pánske boxerky, preto sa im tiež hovorí Boyleg. Ženy ich uprednostňujú najmä počas chladnejších dní v roku, sú veľmi pohodlné, avšak nie sú práve sexi. Na domácej nosenie sú ako stvorené, von je radšej neťahajte. 

Brazílčanky 

Ďalším druhom dámskych nohavičiek sú brazilky, ktoré sa stali najmä vlani veľa obľúbené. Sú pohodlné, ale zároveň sexy vďaka pôsobivému výkrojmi. Brazílčanky sú známe tým, že je na nich dostatok látky, aby boli nositeľné a ženy sa v nich cítili dobre, na druhú stranu sú vďaka vkusnému výkrojmi aj sexi. 

Môže sa Vám ešte páčiť...