Aké šaty si kúpiť, aby vám skryli boky či brucho?

Čo sa týka módy, potom o tom svoje vie väčšina žien. Ženy sú zvyknuté na to, že vďaka oblečenie zamaskujú nedokonalosti, ktoré sú bohužiaľ na ich tele pre nich príťažou. Väčšina žien tak dobre vie, ako sa obliekať, aby sa zamaskoval príliš veľký zadoček alebo väčšie bruško, že dokonca nechodí ani cvičiť. Každý muž si o nej myslia, že je štíhla ako Lanky. Takéto zázraky napríklad dosiahnete s šaty.

Mnoho žien by si mohlo myslieť, že snáď neexistuje žiadny kúsok oblečenia, ktorý by dokonale schoval nielen širšie boky, ale tiež aj väčšie bruško, hrubšie zadoček alebo napríklad malé prsia. Ovšem taký kúsok existuje! Sú ním šaty, čo je druh oblečenia, ktorý vždy podčiarkuje ženskosť ako takú.

Máte postavu vo forme hrušky?

Ak patríte k tým ženám, ktoré sa práve nechváli svojou postavou, pretože ich postava je rysovanie takzvane do tvaru hrušky, potom sú pre vás ideálne šaty, ktoré majú rozširujúce sa sukňu, teda takzvanú sukní do „áčka“. U postavy typu „hruška“ sa väčšinou snažíte o to, aby ste dokonale usmernili širšie boky a väčšie pozadie. Práve s týmto vám tieto šaty pomôžu. Nemusíte sa báť, že by vám tieto šaty urobili rovno mužskú siluetu – naopak! Výrazne podčiarknu vaše prednosti, ktorými sa rozhodne môžete chváliť.

Máte postavu vo forme jablká?

Ak patríte medzi postavy „jablko“, potom je vašou problematickou partií hlavne brucho alebo prsia. Pre tento typ postavy sú najlepšie šaty, ktoré sú na dva diely. U vrchného dielu si však dajte pozor, aby nešiel zbytočne o šírky, pretože práve to vás môže v oblasti pŕs značne rozšíriť. Ak to bude akurát, máte vyhrané, pretože sa zamaskujú nielen problémy s prsiami, ale aj bruško, ktoré vďaka vrchnému dielu, ktorý bude cez druhý spodný diel, nepôjde ani vidieť.

Nemáte ploché bruško?

Ak sa nemôžete pýšiť krásnou štíhlu líniu, teda plochým bruškom, rozhodne by u vás mali vyhrať šaty, ktoré majú na boku jemný uzlík alebo sú prekrížené. Práve tie veľmi rafinovane schovávajú problematické bruško.

Môže sa Vám ešte páčiť...