3 typy svetrov, ktoré vám v zimnom šatníku nesmie chýbať

Zima je tu v plnej svojej paráde. Ešte síce nezačalo hekticky snežiť, ale chladné dni už dorazili na konci októbra, kedy prišli najmä s nepríjemnou víchricou, ktorá lámala konáre a stromy. Jeseň sa skrátka niesol v znamení pomerne chladného počasia. Ak ste si však ešte nezačali kupovať zimné oblečenie, je načase s tým začať. Poďme sa pozrieť na kúsky, ktoré rozhodne nesmie chýbať vo vašom šatníku počas zimy. Nebudeme si však zmieňovať driene alebo mikiny, ale zameriame sa na svetre, ktorých je teraz v obchodoch habadej. Je ťažké z nich vybrať tie najlepšie a najmodernejšie.

Každá sezóna prináša do módneho sveta celú radu zaujímavých kúskov, nad ktorými sa často pozastavíme. Predsa len niektoré kúsky sa vracia z minulosti, iné sú úplne nové, ale zaujímavo zošité. Napríklad teraz sa udivuje takému množstvo svetrov, z ktorého si nemôžeme vybrať tie, ktoré si kúpime a odnesieme domov. Poďme si preto povedať tri strihy svetrov, ktoré by sme si mali kúpiť, pretože nám v zimnom šatníku nesmie chýbať.

1) Svetre pod zadok

Počas tohtoročnej zimy si musíme kúpiť svetre, ktoré nám budú veľkostne až pod zadok. Je to skrátka akýsi hit, ktorý sa prejavil nielen u svetrov, ale taky aj u mikín. Mikiny však teraz vypustite z hlavy a sústreďme sa hlavne na svetre, ktoré majú byť dĺžkovo naozaj až pod zadok. Ochráni nám chrbát, takže sa ľahko nenachladíme. Kombinujte ich s klasickými džínsy, nie s pančuchami, ktoré vás práve dvakrát nezahrejú

2) Svetre s kapucňou

Mikiny s kapucňou, ktoré sú bez zapínania a až pod zadok, sa stali pomerne populárne. A práve od tohto trendu sa nám taky odpíchnul aj sveter, ktorý nájdeme v mnohých obchodoch taky s kapucňou a hlavne taky dĺžkovo až pod zadok – jo a taky sa nezapína. Jedná sa teda o akýsi kardigan, ku ktorému je nutnosťou mať kapucňu.

3) Pletené roláky

A samozrejmosťou počas tohtoročnej zimy sú pletené roláky, ktoré nájdeme v obchodoch už od tohtoročnej jesene. Roláky budú skutočne aktuálnym trendom, bez ktorého by sme boli takzvane pridaní. Ak sa chceme perfektne zahriať, mali by sme siahnuť práve po tomto kúsku oblečenia.

Môže sa Vám ešte páčiť...