Čo nosia ženy vo svojej kabelke alebo tajomstvo odhalené

Určite by vás zaujímalo, čo ženy nosia vo svojej kabelke. Predsa je dôvod toho, prečo tak dlho hľadajú obyčajnou propisku alebo telefón či kľúče. Zatiaľ čo páni nosia vo svojich taštičkách cez rameno len mobil, kľúče, peňaženku a maximálne ešte okuliare, ženy toho majú vo svojej kabelke o niečo viac. Pre mužov je stále tajomstvom to, čo ženy nosia v kabelke, preto poďme toho tajomstvo rozlúsknuť.

Samozrejme sa nájdu ženy, ktoré vo svojich kabelkách toho nenosia toľko ako iné ženy. Nájdu sa dámy, ktoré naozaj majú v kabelke len mobil, peňaženku a tiež kľúče. A potom tu je väčšina žien, ktorá nesmie v kabelke chýbať rad (pre mnohých) zbytočností. Tak čo sa teda skrýva v kabelkách žien?

šminky

Všeobecne možno povedať, že ženy vo svojej kabelke ukrývajú šminky. Zatiaľ čo niektoré majú v kabelke len rúž alebo lesk na pery, iné ukrývajú v kabelke aj kontúrku, púder a ďalšie líčidlá. Ženy skrátka chcú, aby vždy za všetkých okolností vyzerali skvele. Majú pri sebe teda veci, ktoré im s ich dokonalým vzhľadom rozhodne pomôžu.

vrecúška cukru

Čo by ste možno v dámskej kabelke nečakali, sú vrecúška cukru. Ženy skrátka majú po ruke aj cukor, ktorý vo vlakoch alebo v kaviarňach dávajú ku káve v nedostatočnom množstve. Aj keď sú vrecúška cukru síce praktické, je obrovské nadelenie, keď sa jeden taký vrecúško cukru roztrhne.

Mastičky, krémy, balzamy na pery

Ženy sa snažia o to, aby ich pleť bola úplne dokonalá. A tak majú vo svojej kabelke hromadu krému, balzamov a samozrejme tiež mastičiek, ktoré sa majú postarať o ich hebkú kožu a pleť, ktorú možno prirovnať k detskej prdelce. Čo sa týka balzamov na pery, ženy sú si veľmi dobre vedomé toho, že popraskané pery ešte nikdy nikoho neokúzlil. A tak sa snaží, aby ich pery vyzerali naozaj k svetu.

A čo skrývate vy vo svojej kabelke? Máte v nej aj hrebeň alebo žuvačky?

Môže sa Vám ešte páčiť...