Lyžovanie v Beskydách má svoje čaro. Odmenou za prejdené kilometre bude wellness

Premýšľate nad tým, že sa vydáte lyžovať? Počasie vonku a neustále sa znižujúce teploty tomu len napovedajú a utvrdzujú vás v rozhodnutí, že víkend strávite na lyžiach. Ostatne aktuálne obdobie je to jediné obdobie v roku, počas ktorého sa oplatí vycestovať do zahraničia za lyžovaním. Teda nemusíte vyjsť za hranice, aby ste si užili naozaj fantastického lyžovania. Aj u nás sú miesta, kde projezdíte na lyžiach mnoho nezabudnuteľných kilometrov. Len je potrebné vedieť, kam vyraziť.

Nebudeme však dlho chodiť okolo horúcej kaše, nebudeme dlho napínať. Ak ste sa rozhodli pre strávenie víkendu alebo týždňa na horách, ak chcete stráviť na lyžiach nasledujúce dni, odporúčame sa vydať do Beskýd, čo je miesto, kam sa schádzajú každým rokom mnoho, mnoho z nás.

Zatiaľ čo niektorí sú zapálení do turistiky čiže svoju dovolenku trávi tým, že zdolávajú jeden vysoký vrchol za druhým, iní sú milovníkmi skôr zimných športov a užívajú si zimnú dovolenku v pravom slova zmysle.

Kde zažijete to najlepšie lyžovanie v Beskydách?

Možno ste doteraz v Beskydoch nelyžoval, čo je veľká škoda. Práve Beskydy sú krásne najmä z navoskovaných lyží. Ak sa sem rozhodnete vyraziť, odporúčame najmä lyžiarske stredisko Bílá alebo tiež stredisko Mosty u Jablunkova. K veľmi obľúbeným ski areálom patrí tiež Skicentrum Kohútka alebo Ski Park Grúň.

Odmenou je wellness

Nech už sa ale rozhodnete navštíviť akékoľvek lyžiarske stredisko, odmenou za prejdené kilometre by malo byť wellness v Beskydách. Odporúčame navštíviť najmä luxusné penzión v Beskydoch, respektíve v samom srdci Beskýd, ktorý nájdete v Kunčiciach pod Ondrejnikem. Reč je o romantickom Penziónu Jurášek, kde si konečne budete môcť zložiť lyžiarky a odpočinúť si tak, ako nikdy v živote.

Tak ako ste sa rozhodli? Strávite dovolenku na lyžiach a odmenou pre vás bude odpočinkovej wellness?

Môže sa Vám ešte páčiť...