Aj pánske nátelníky opäť pofrčia

Predovšetkým ženy milujú letné obdobie, pretože sa jedná o sezónu, ktorá sa nesie v znamení tričiek. Najmä páni vlani ocenili, keď sa do módy dostali obľúbenej nátelníky, s ktorými uchvátili nejedno ženské oko. Samozrejme sa jednalo ale len o tých mužov, ktorí boli riadne vypracovanie a ktorým svaly z nátelníku takmer svietili. Keď mu si nátelník obliekol muž, ktorý bol pomaly chudší ako samotná žena, ktorá ho posudzovala, zožal iba minimálny počet bodov. 

Nátelníky pulty obchodov neopustili ani tento rok. Pri kúpe takéhoto nátelníku ale dbajte na jeho vzor či obrázok. Jednofarebné kúsky nie sú práve skvelou voľbou, ak sa však nejedná o tie, ktoré sú vyrobené z kvalitnejšieho materiálu. Tam samotná farba nevadí, pretože sa väčšinou jedná o žíhané alebo o malinký mix jednej farby a ich odtieňov. 

Najviac zabodujete, ak si kúpite obľúbené vzory, ako sú napríklad kríže alebo malé zavináča. Áno, aj také vzory existujú a presne tieto sú najviac trendy. Vyhnite sa veľkým bodkám, ale zamerajte sa na tie drobnejšie. Tiež zabudnite na klasicky masívny vzory ako kvety či papagáje – to je doslova tabu. Ak chcete pôsobiť štýlovo, zamerajte sa predovšetkým na minimalizmus. Ten vedie hlavne v otázke vzorov. Malinké vzory sú dobré vzory, či už to budú hlavy opičiek alebo prasiatok. 

Čo sa týka farebných kombinácií, tak Vsádzajte na klasiku – vyhnite sa pestrofarebným nátělníkům alebo tým, ktoré majú fosforovou farbu. Fosforová nie je a nikdy nebude v kurze, preto akýkoľvek kúsok obsahujúce túto farbu vyhoďte zo svojho šatníka. Voľte predovšetkým tmavo modrú či svetlo modrou. Čierna či klasická biela budú v kurze vždy a za všetkých okolností. Dbajte následne aj na bordó farbu, ktorá sa predovšetkým v minuloročnej sezóne veľa preslávila. Nezabúdajte na vojensky hnedú, ale nepreháňajte to s maskáčovým (už nie štýlovým) vzorom. 

Môže sa Vám ešte páčiť...