Moderné obleky pre mužov. Čierna už je dávno out

Páni, chcete zaujať na plesu, svadbe alebo na iné spoločenské udalosti? Pravdepodobne zvažujete, že si zaobstaráte oblek. Oblek nie je zlá voľba, avšak nevoľte také, ktoré už sú dávno out. K out oblekom patria čierne, ktoré sú všedné, ničím neoriginálne. Dnes sa cení hlavne originalita, s čiernou klasikou naozaj nezaujmete. Poradíme vám, aké konkrétne obleky zaobstarať, aké sú aktuálne moderné.

Ak by ste zamierili do obchodov s oblečením, určite by ste narazili na celú radu oblekov. Ostatne je ich toľko, že je ťažké z fleku povedať, ktorý je moderný alebo ktorý stojí za kúpu. Ako sme spomenuli, o čierne nezavádza ani pohľadom.

Bordó obleky sú nadmieru atraktívne

Čierna farba je out, a to aj u poltopánok. Ďaleko lepšie urobíte, keď zvolíte bordó obleky, ktoré sú naozaj veľmi štýlové. Páni si môžu myslieť, že sú zženštilé, ale nie je to tak. Bordó obleky sú nadmieru šik, zaujmete s nimi. Stále je totiž nevlastní každý, mužom sa do tejto farby veľmi nechce, ale je to veľká škoda.

K tomu len doplniť poltopánky hnedej farby, rovnakofarebná opasok, dreveného motýlika alebo elegantné čiernu úzku kravatu, drevené manžetové gombíky a bielu, vypasovaný košeľu.

Na kocky nikto nie je starý

Ďalšie atraktívne obleky sú tie, ktoré sú kockované, kárované a podobne vzorované. Bohužiaľ si dnes mnohí páni myslia, že na nich nie sú dosť starí, starší páni si zase hovoria, že už sú na to až príliš starí. Pravdou ale je, že na kockované alebo kárované obleky nie je človek nikdy ani veľmi starý, ani veľmi mladý, vždy je to dobrá voľba.

U tmavších károvaných oblekov pokojne noste aj čierne mokasíny, ale opäť sa hodí aj k týmto typom oblekov hnedé poltopánky a hnedej pásky.

Svetlo modré obleky budí záujem
Kým pred nedávnom boli atraktívne hlavne tmavo modré obleky, teraz je to trochu inak. Atraktívne sú hlavne svetlo modré obleky, ktoré sa navyše zapínajú do kríža. Sú naozaj štýlové. Neváhajte nad nimi, až sa s nimi stretnete tvárou v tvár.

Môže sa Vám ešte páčiť...