Elegancia je vhodná pre každého muža

Elegantný outfit je vhodný pre každého muža, dokonca aj pre takého, ktorý najradšej nosí športovú módu. Práve vašu elegantnú stránku môžete ukázať aj prostredníctvom kabátu či saka, ktoré si zakúpite na rôzne príležitosti.

Zima a jeseň sú obdobiami, počas ktorých môžete ukázať svetu, že ste elegán ako sa patrí. V ponuke značky Selected nájdete rôzne elegantné kabáty, bundy a iné kúsky oblečenia, ktoré z vás spravia toho pravého muža. Dôležitá je však aj kombinácia, ktorou celý outfit podtrhnete. Nespravte chyby, ktoré by vám celý outfit zbytočne pokazili.

Elegantné kúsky nesmú chýbať

elegance muzov

elegance muzov

Charakter muža sa veľmi jednoducho dokáže preukázať správnou kombináciou elegantných kúskov. Nemusíte nosiť stále len košeľu s kravatou či motýlikom. Dôležité je, aby elegancia z vás samostatne vychádzala a ukazovala, že to, čo preferujete je presne tento štýl. Základom je kvalitné tričko, ktoré je minimalistické a jednofarebné. K nemu vám postačí sveter, ktorý si budete obliekať cez hlavu alebo si klasicky zapínať na zips. Základ vrchnej časti už máte. Teraz vám stačia len čierne nohavice, ktoré by nemali byť úplne upnuté na tele, no s voľnosťou to nepreháňajte. Mali by ste si však vybrať aj správne topánky. Tenisky nie sú práve to, čo by bolo vhodné pre vašu elegantnú stránku. Vhodné sú klasické čierne topánky na šnúrovanie.

Presne tento outfit, ktorý sme opísali, je vhodný na všetky spoločenské akcie alebo na bežný deň v práci. Ak však chcete len elegantný kabát na svoj bežný, denný outfit, značka Selected ponúka aj niečo takéto. Farby, v ktorých by ste mali hľadať tieto kúsky sú najmä tmavé, ako napríklad čierna, sivá, hnedá alebo tmavomodrá. Bledšie kabáty sa u mužov moc nenosia, no ak si nejaký zakúpite, budete aspoň vynikať z davu. Dávajte však pozor na správne kombinácie, ktoré sa s týmito farbami robia ťažšie.

Elegantné kúsky v outfite však nie sú len kabáty či saká, ale aj tričká a svetre. Bledé farby sú teraz in a v kombinácií s tmavými nohavicami alebo svetrami dokážete spraviť rôzne zaujímavé kombinácie, ktoré sa vám budú určite páčiť. Nezabúdajte ani na doplnky, ktoré sú must-have každej sezóny. Medzi ne patria napríklad hodinky. Pre mužov sú vhodné aj masívne kúsky, ktoré by sa  ženám nehodili. Ak nie ste na veľké giganty na ruke, skúste staviť na minimalistické a jednoduché hodinky s peknými ciferníkmi. Niektorí muži preferujú aj hrubšie retiazky z pravého zlata či striebra. Práve tieto materiály vyzerajú na krku zaujímavo a veľmi pekne, takže skúste staviť aj na niečo takéto. Zabudnite však na lacné kópie, ktoré vyzerajú skôr gýčovo.

Môže sa Vám ešte páčiť...