Košeľa na akúkoľvek príležitosť

Vyberať si oblečenie na daný deň je každodenný dilemu, ktoré mnohokrát trvá dlhšie, než si môžeme dovoliť. A tak napríklad vstávame skôr, aby sme si skrátka vybrali dobré a vhodné oblečenie, s ktorým budeme celý život žiť. Lenže samozrejme to nejde vždy. Obrovské rozhodovanie je často vtedy, keď sa hrnieme na nejakú príležitosť, a to napríklad na slávnostný obed s rodinou, na oslavu výročia s partnerom alebo napríklad na párty. Všetky tieto udalosti potrebujú nejaký vkusný look, vďaka ktorému sa na vás budú upínať oči. Samozrejme musíte dbať na to, aby ste všetky kúsky dobre zladili, a tak ak volíte jednoduchý top, musíte k nemu zvoliť vhodnú obuv a nohavice. Ešte že však existujú košele, ktoré vám pomôžu pri akomkoľvek rozhodovaní.

• Vypasované košele pre slávnostné udalosti

Idete oslavovať výročie s partnerkou alebo s priateľom či máte ísť len na veľkú slávnostnú večeru s rodinou, kde sa budú sláviť okrúhle narodeniny vašich blízkych? Nech už sa však musíte dostaviť na akúkoľvek slávnostnejšie udalosť, možno by ste to mohli skúsiť najmä s vypasovanými elegantnými košeľami, ktoré vás úplne nadchnú. Dámy môžu voliť biele či jemne vzorované košele s úzkou sukňou a s elegantnými lodičkami, páni sa môžu zamerať predovšetkým na jednofarebnú nie moc pestrú košeľu, ktorú skombinujú predovšetkým so spoločenskými nohavice, hnedými poltopánkami a stejnobarevným pásikom.

• Na párty voľte kárované verzia

Ak však mierite do víru veľkomesta, mali by ste na vypasované verzie zabudnúť. Skúste to radšej s károvanými verziami košieľ, ktoré sa úplne perfektne hodí k pohodlným polobotkám alebo teniskám. Ak k nim pridáte aj otrhané džínsy, jednoznačne budete za hviezdu. Dámy však môžu voliť iba úzke tipy nohavíc, rovnako ako páni by k takýmto rifliam mali voliť určite aj traky, ktoré budú letmo plandat.

Môže sa Vám ešte páčiť...