Pár v rovnakom oblečení? To je #couplegoal

Čo je hitom tohto roka? Rovnaké obliekania párov. Aj keď to niekomu môže pripadať „Bláznivá“, nie je na tom nič zlé. Je však potrebné konštatovať, že platí aj v tomto prípade, všetkého veľa škodí. Ak ste teda zamilovaní a chcete nosiť rovnaké oblečenie od rovnakých značiek, odporúčame to brať skutočne veľmi s rezervou. Vieme, čo je povolené a čo už je cez čiaru. 

Ak ste na ulici niekedy stretli pár oblečený v rovnakom oblečení, určite ste len pokrútili hlavou. Bohužiaľ mnohí ľudia sa domnievajú, že je to niečo cez čiaru, že sa to nehodí, že vyzerajú ako dvojčatá, aj keď dvojčatá naozaj nie sú. Lenže to je dneska v poriadku, móda si to dokonca želá. Ale ako sme spomenuli, musí to byť v prijateľné hranicu. Aj keď v móde teraz platí, že čím viac všetkého budeme kombinovať, tým lepšie, u obliekanie párov do rovnakého to neplatí. 

Rovnako oblečené pary do bodky môžu byť maximálne len na fotkách, kde to nevyzerá tak zle. Ak sa však fotiť nejdete, radšej sa oblečte rovnako len do istej miery. 

Čo je povolené? 

U obliekanie zamilovaných párov do rovnakého oblečenia sú povolené napríklad rovnaká tričká, ktoré sú väčšinou schovaná pod bundou alebo mikinou. Je však pravdou, že ak majú aj rovnakú farbu nohavíc, už radšej rovnaká tričká neobliekajte. 

Čo však nevadí, sú rovnaké topánky. Zvyčajne sa nosí topánky značky Converse, ktoré sú typickou obuvou pre páry. Mnohé páry sa v nich často vyfotí na sociálne siete a pridajú hashtag #couplegoal, na základe čoho dostanú hromadu „lajkov“ a kladných komentárov. 

Nech nie ste ako dvojčatá 

Mať rovnaké topánky či tričko, to je ešte v poriadku. Lenže obliekať sa úplne ako dvojčatá, to je niečo, čo nevyzerá u páru zrovna ľúbivo. Aj keď to móda podporuje, my to trochu zavrhujeme. Radšej to urobte tak, že si kúpite danú vec v odlišných farbách. To je taky istý #couplegoal, navyše nebije tak moc do očí. 

Môže sa Vám ešte páčiť...