Bundy, ktoré oživia náš šatník počas zimy

Treba sa začať pripravovať na tuhé januárové mrazy. Bez teplého oblečenia by sme umrzli, len čo by sme vytiahli päty z domu. Našťastie móda v zimných kolekciách priniesla mnoho zaujímavých kúskov, kvôli ktorým sa oplatí zhrešiť.

Pokiaľ sa zaujímate o módu, veľmi dobre viete, že dneska vedú jednoznačne kabáty rovného strihu. Tie prišli na pulty obchodov už počas jesene. Lenže zima sa nemusí niesť iba v znamení kabátov, ale tiež v znamení iných druhov oblečenia. Čo napríklad bundy?

Máte doma džínsovú s kožúškom?

Aj bundy nájdeme také, ktoré nás počas zimy perfektne zahrejú. Napríklad taká džínsová bunda. Tá je akýmsi comebackom, ktorý žne jeden úspech za druhým. Nosila sa hlavne v deväťdesiatych rokoch, ale od minulého roku je to hit, bez ktorého ženy (ale ani páni) nedajú už ani ranu. Tento kúsok je špecifický hlavne pre letné horúce dni, kedy nás zahreje počas chladnejších nocí. Našťastie sa v zimných kolekciách dostal do módy s kožúškom, teda nás perfektne zahreje aj počas zimy.

Džínsovú bundu s kožúškom nájdete v pánskom prevedení napríklad v obchodoch značky ZARA alebo v dámskom ju majú krásnu v obchodoch značky LEVIS.

A čo bomber s kožúškom?

Zvláštne je, že aj bomber sa zime prispôsobil. Bombery sú bundy dnes veľmi obľúbené a určite si ich zamilujete aj vy. Jediný problém, ktorý majú, tak je to, že nemajú zapínanie až ku krku – sú len s golierom alebo bez goliera. Zimná verzia tejto inak jarnej či jesennej bundy je s golierom, ktorý je príjemný, teplý, kožúškový. Vnútri tiež nájdete kožúšok, teda vás aj bomber môže dokonale zahriať počas zimných, chladných mesiacov.

Túto bundu nájdete napríklad v obchodoch značky C&A, kde ich majú krásne hlavne v pánskom oddelení. Dámy si tu ale tiež určite prídu na svoje.

Môže sa Vám ešte páčiť...