Džínsové šortky opäť v kurze – v akej podobe teraz letia?

Leto sa samozrejme nezaobišlo bez nejakých módnych trendov. Predsa len móda prináša do našich životov niečo nové čo každé ročné obdobie či lepšie povedané – čo každú sezónu. Nákupné maniačky už dlho stáli fronty pred obchodmi, aby si kúpili aktuálny trend. Tento rok ich však prekvapil, pretože bol takmer rovnaký ako vlani, len v trochu inej podobe. Jednalo sa o dámske džínsové šortky.

Šortky k letu patria ako vysoké teploty. Sú často to najlepšie, čo môžeme obliecť. Nepotíme sa v nich a dokonca sa dajú krásne kombinovať. Tento rok sme na pultoch obchodov našli celý rad takých skvelých šortiek, ktoré neboli iba džínsové. Avšak tie džínsové boli najskôr jedny z najštýlovejších vôbec. V akej podobe nám však doslova vytreli zrak?

Lacláče teraz idú!

Najviac nás šortky zaujali v podobe lacláčov. Predsa len lacláče ako také sú aktuálny hit, bez ktorého sa rozhodne nezaobídeme. Je však nutné poznamenať, že si ich nemusíme kúpiť iba v klasickej dlhej verzii, ale že sme s nimi hlavne v lete mohli zaujať prevažne vtedy, keď sme ich mali v šortkovej podobe.

Tieto lacláče sú naozaj skvelý kúsok, ktorý len tak z módy nevyjde. Ladíme ich obvykle so všedným tričkom, ktoré je väčšinou jednofarebné a úplne jednoduché. Väčšinou sa dokonca aj vyvarujeme mnohým vzorom, ale to v konečnom dôsledku nie je potrebné. Najlepšie sa totiž k lacláčom hodia práve vzory – teda konkrétne tie klasické, ako sú bodky alebo prúžky.

Vyhnúť by sme sa však na druhú stranu mali tričkám, ktoré sú celé posiate prehnanými obrázkami, ako sú napríklad hamburgery alebo hranolky. To k lacláčom naozaj nejde.

Vždy o číslo väčšie!

Pokiaľ vás však lacláčové šortky nenadchli, potom sa zamerajte na tie klasické, ktoré majú vyhrnutý lem. Je však nutné poznamenať, že si ich nekupujte v presnej veľkosti, ale radšej o číslo väčšie, pretože iba tak docielite to, že vám stehná nebudú nepríjemne „pretekať“. Navyše tento voľnejší štýl sa aktuálne nosia. Kupujú sa tričká o číslo väčšie, tak prečo nekúpiť aj šortky o veľkosť väčšiu?

Môže sa Vám ešte páčiť...