Keď chcete byť na jeseň in, vytiahnite vzory. Ale aké?

Ak patríte k nákupným maniačkám, určite ste postrehli, že sa do obchodov dostali veľkej jesennej kolekcie, ktoré v sebe majú hromadu krásnych kúskov. Opäť sa do módy prirútil kabáty rovného strihu, prišlo aj na obľúbené klobúky a novo sa do jesennej kolekcie dostali vo veľkom aj ľadvinky, ako retro kúsok zo sedemdesiatych rokov. Ak sa budete v blízkej dobe vydávať nakupovať, určite sa budete obzerať po kúskoch z novej kolekcie, vďaka ktorým budete in. Otázkou však je, aké kúsky z jesennej kolekcie sú in najviac? No predsa tie vzorované. 

Tento rok sa dlho špekulovalo nad tým, aká farba bude v jesennej kolekcii dominovať. Predpokladalo sa, že bude in khaki farba, ktorá je tento rok označovaná za farbu roka. Ovšem jesenná kolekcia to videli inak, je v nich obsiahnutá predovšetkým bordó farba, ktorá je zmiešaná s horčicovo žltou farbou. 

To však neznamená, že by ste si mali kupovať kúsky týchto farieb. Radšej si kúpte kúsky, ktoré sú vzorované, pretože tých je v jesennej kolekcii habadej. A aké vzory sú na jeseň konkrétne in? 

Ornamenty všade, kam sa pozrieš 

Typické vzory, ako sú bodky alebo miniatúry, nechajme radšej v obchodoch. Tento rok na jeseň zaujmeme predovšetkým s ornamentami, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Ornamenty sú posiate blúzky, ale aj topy alebo vkusná saká, ktorá sa vo veľkom vrátila do módy. Však platí, že farebne by to malo sedieť do bordó a horčicovo žltej farbičky. 

Keď prúžky, tak nepravidelné 

V súčasnej dobe sú populárne aj prúžky, avšak keď sa povedia „prúžky“, každý si vybaví perfektne zrovnané čiary, ktoré sú si rovnobežné. Lenže prúžky nemusí byť len vodorovné alebo zvislé, ale môžu byť aj rôzne pomiešané alebo skombinované. 

Na jeseň sú moderné prúžky, ktoré sú nepravidelné, ktoré sú napríklad z jednej časti zvislé a z druhej zasa vodorovnej. 

Môže sa Vám ešte páčiť...