Lodičky pre každú príležitosť

Ženy majú často svoje trable a problémy, ktoré by najradšej s niekým prebrali. Partner ale zrazu nemá čas alebo len robí, že počúva. Kamarátka stojí niekoľko fľašu vína a tie si radšej ženy túžia nechať pre svoje pokojné večery pri obľúbeného seriálu. Psychiater zase stojí pekný balík peňazí. Tie by sa predsa mohli využiť trochu inak, treba nakupovaním.

Pri takomto premýšľania sa zrejme stalo nakupovaním terapiou pre každú ženu. Prišla ste neskoro do práce a šéf na vás kvôli tomu vyštartoval? Kúpte si nové sako, aby ste mu na druhý deň mohla urobiť radosť svojim dress codom. Pohádala ste sa s priateľom? Rýchlo utekajte do najbližšieho obchodu a s pomocou jeho kreditnej karty Stráviť majland! Trápi vás, že máte málo topánok? Okamžite sa prezlečte z teplákov a bežte do obchodu s obuvou pre ďalší nový kúsok!

Tak to holt chodí v ženskom svete. Muži utráca za posilňovňu, ženy za svoj šatník. Už to asi nikdy nebude inak, ale kto by to taky zmeniť chcel, že áno. Možno len peňaženky. Je však šťastie, že nehovorí.

Najviac sa míňa za lodičky

Niet sa čomu diviť, keď žena zo svojich úspor najviac minie na topánky, prevažne lodičky. Tie sa radí medzi najobľúbenejšie topánky, aj keď z nich po dlhšom chodení bolia nohy. Pôsobí dostatočne elegantne a formálne, a to sa (nielen) ženám naozaj páči.

V poslednej dobe sa stali lodičky ešte viac populárne, a to preto, že sa už nemusí nosiť len k typicky formálnemu štýlu, ako sú sukne, šaty, úzke nohavice, košele či saka. Dnes už vedú aj kombinácia lodičiek a džínsov. Nezáleží, či sa jedná o roztrhané či ucelený kúsok nohavíc. Pokiaľ k nim zvolíte vhodný top, docielite fantastického outfitu.

Na čo sa lodičky naozaj nehodí a čomu ešte neprišli na chuť, sú šortky. Na kombináciu s nimi, prosím, rýchlo zabudnite. Šortky sa radí čisto k športovému štýlu, s lodičkami sa teda naozaj ničím neviažu, ani ak zvolíte super top.

Môže sa Vám ešte páčiť...