Najúčinnejšia babská rada na popraskané pery

Suché a popraskané pery sú každodenným problémom mnohých žien. Niektoré majú také pery vďaka génom v rodine, iné si za takéto pery môžu samy, a to konkrétne hryzením pier alebo aj ich olizovaním, čo je pre pery nebezpečné najmä v zime, kedy zimná mrazíky dokonale reagujú na mokrej pery. Avšak, praskanie sa sotva zbaviť. Jeleň bodliak alebo iný balzam na pery sa nachádzajú na každom pulte v drogériách. Pre kvalitné kúsky ideme väčšinou do lekární alebo do preslávených parfumérií, kde nájdeme mastičky najrôznejších značiek za relatívne vysoké ceny. V tomto prípade sú na rade recenzie, pretože len iba nich sa rozhodneme, či kúpime alebo nekúpime balzam na pery za tisícky korún.

Ak však nechcete míňať majland za balzamy, ktoré možno fungujú, a klasické balzamy na pery kúpený v drogériách vám nepomáhajú, skúste to s babským radami, ktoré vám doslova vyrazia dych z tela len tak, že naozaj fungujú. Chce len bežné suroviny, ktoré zvyčajne máte doma a môžete si počas víkendu zachrániť pery! Nezabudnite úplne namazať pery pred spaním! Jednotlivé živiny z týchto zložiek sú perfektne absorbované a popraskané pery náhle pretrvávajú.

• Olivový olej

Jeho mastnota je nerentabilná. Vďaka tomu, že je naozaj mastný, potom pri pravidelnom masírovaní oleja do pier docielite toho, že prasknutie pomaly zmizne a vy budete mať pery ako z plagátu na najnovšie rúž. Olej si vmasírujte na pery treba pred spaním, aby ste mali istotu, že ho len tak neslíznete spoločne s nejakým obedom či iným denným chodom.

• Med

Ďalšou veľmi účinnou pomôckou pre boj s popraskanými perami je med. Tento prírodný produkt je úplne geniálny, rovnako ako jeho zloženie. Nie je to naozaj mastné, ale stále obsahuje nespočetné množstvo vitamínov, ktoré vám ušetria pery v relatívne rýchlom čase. Opäť sa odporúča pravidelné masírovanie na pery aspoň pred spaním, kedy sa vám stihne med vstrebať do pier.

Môže sa Vám ešte páčiť...