Rande v letnom kine a tri outfity, ktoré očarí

Leto sa nesie v znamení mnohých atraktívnych akcií. Okrem toho, že sa môžete vydať na festival, môžete sa tiež vydať do letného kina, ktoré je veľmi obľúbené hlavne medzi mladými ľuďmi. Mnohí ľudia si tu dojednávajú aj svoje prvé rande, je to podobné ako v kine, len ste na čerstvom vzduchu a pod holým nebom, teda väčšiu romantika. Ak sa na rande pod širákom chystáte, poradíme vám, čo si na seba obliecť.

Najmä dámy chcú vyzerať skvele, ale počasie im väčšinou prekazí plány na plánovaný outfit. Preto sa nechajte inšpirovať troma outfity, ktoré sú do letného kina ako stvorené.

Outfit číslo 1

Ak sa rozhodnete ísť do letného kina na rande, vytaste sa s džínsovými šortkami, ktoré budú o číslo väčšie, aby budili dojem štíhlejších nohách. K tomu odporúčame vziať si na seba nejaký jednofarebný top, ideálne na špagetových ramienkach, ktorý doplníte o károvanou košeľu, ktorú si zatiaľ uviažete okolo pása, po zotmení, až sa zotmie, si ju potom môžete obliecť, aby vám bolo teplo. A čo sa týka topánok, siahnite po obyčajných plátených teniskách. Obyčajný look, ktorý je štýlový a ktorý zaujme.

Outfit číslo 2

Ak to nevyzerá na pekné počasie, radšej vezmite na seba roztrhané džínsy, ktoré opäť doplníte o obyčajné kecky. K tomu batôžtek, jednofarebné tričko, džínsová bunda pod zadoček. ide sa. K tomu samozrejme štýlové kruhové náušnice, ktoré sú teraz opäť v móde.

Outfit číslo 3

Ste milovníkom skôr šiat? Potom si ich neodopierajte, aj keď sa do letného kina veľmi nehodí. Ideálne by bolo, keby ste si na seba vzali sukňu, ktorá je vlastne šortkami. Vyzerá ako sukne, ale sú to šortky. Je to veľmi praktický kúsok, ktorý doplníte o voľný top s Kardigan, sandálky, klobúkom a drobnými doplnkami. Kardigan pokojne môžete vymeniť za štýlový voľnejšie prehoz, ak to vyzerá, že bude teplá noc. Sandálky voľte bez podpätku, klobúk pokojne menšie a slamený. Slamenú majte aj kabelku.

Môže sa Vám ešte páčiť...