Rozhodli ste sa doplniť svoj šatník šortkami? Vieme, aké sa dnes nosí

Sparné leto si žiada oblečenie, ktoré je voľnejšie a v ktorom sa človek nepotí. K takýmto voľnejším typom oblečenia tiež patrí šortky, ktoré sú typicky letným kúskom, bez ktorého nedajú ani ranu ženy, ani muži. Kým páni tento rok nemajú veľmi na výber, ženy majú výber naozaj široký. Dalo by sa povedať, že snáď nikdy v minulosti nebol výber dámskych šortiek tak pestrý a bohatý! Ak sa ale nemôžete v takom množstve šortiek vyznať, potom prinášame zopár odporúčaní.

Džínsové šortky neumierajú

Denim sa nosia aj tento rok, a to napodiv viac ako inokedy. Ak patríte k ľuďom, ktorí denim ako taký milujú, potom si zamilujete nielen džínsové bundičky, ale aj tradičné džínsové šortky, ktoré sa vám v šatníku potulujú už určite od minulého roka. Dalo by sa povedať, že džínsové šortky naozaj neumierajú. Tento rok to však vyzerá na trochu odlišný strih, než aký sa nosil vlani. Kým vlani viedli skôr otrhané kúsky, tento rok vedú hlavne také džínsové šortky, ktoré sú ohnuté a ktoré sú dlhšie – štýlové džínsové šortky by mali siahať až ku kolenám.

Športové šortky sa nosia nielen doma

Určite máte doma športové šortky, ktoré nosíte teda len na záhradu, maximálne si ich vezmete, keď idete s kamarátkou von. V súčasnej dobe práve takéto šortky môžete nosiť pokojne aj do spoločnosti. V športovom štýle sa totiž nesie tohtoročné leto. Športové šortky sú tento rok naozaj povinnou výbavou. Sú súčasťou treba letných outfitov, tiež sú súčasťou outfitu na záhradné grilovačku alebo napríklad s nimi pokojne bežte aj do kina. V pohodlnejším oblečenie ste určite v kine neboli.

Cyklistické kraťasy ako novinka na pultoch

Tohtoročné absolútnou novinkou sú takzvané cyklistické nohavice, ktoré sa donedávna naozaj nosili len vtedy, keď sme išli na bicykel. V súčasnej dobe sa však nosia aj vo chvíli, keď na bicykel nejdete. To je však nezabudnite skombinovať s trochu elegantnejšími kúsky, ako je potrebné košele alebo elegantné blúzka. Či už je ale nakoniec skombinujete s čímkoľvek, možno sa stretnete s negatívnymi reakciami. Cyklistické kraťasy sa totiž radí k tým najviac zatracovaným trendom tohto roku.

Môže sa Vám ešte páčiť...