Lasocki: značka, ktorá si podmanila svet

Kúpiť si niečo pekné a kvalitné – to je na programe dňa nejednej ženy. Pokiaľ si aj vy chcete urobiť radosť alebo len potrebujete kúsok, ktorý v šatníku alebo botníku chýba, za zváženie stojí značka Lasocki. Oproti iným brandom je cenovo prijateľná a napokon aj vďaka tomu si doslova podmanila svet. Vedeli ste, že sa táto značka zrodila v susednom Poľsku?

Človek by si nepovedal, že sa aj v Poľsku môže zrodiť niečo kvalitné (berme to, prosím, s nadsadením). Lasocki je však toho dôkazom. S touto značkou sa nestretnete len tak bežne v krámoch rovnakého mena, ale ak navštevujete predajne s obuvou CCC, narazíte na ňu hneď po vstupe do obchodu. CCC má totiž Lasocki zahrnuté vo svojej ponuke.

Obutie pre dámy aj mužov

Táto tradičná značka sa zameriava na topánky, a to ako na dámske, tak pánske, a nakoniec aj detské. Dokonca má vo svojom repertoári aj kabelky alebo koženú galantériu čiže z obchodu nebudete odchádzať iba s novým obutím.

Ako už bolo spomenuté, značka sa zrodila v Poľsku a doslova si podmanila svet. A nielen tým, že topánky vyzerajú úplne skvele a dbajú na posledné módne trendy. Hovoríme predovšetkým o kvalite, ktorá sa málokedy reklamuje, čo dokazuje aj vyjadrovaná spokojnosť v internetových diskusiách a fórach.

Pokiaľ by sme sa na prevedenie topánok mali pozrieť trochu bližšie, povieme, že najmä podrážka je svojou kvalitou nedostihnuteľná. A presne o ňu vlastne ide predovšetkým – pretože sa tak rýchlo neprešľape, vydrží vám obuv dlhé roky.

Hodí sa úplne ku všetkému

Ste milovníkom ležérneho looku alebo milujete elegantné outfity, za ktorými sa páni aj dámy otočia? Potom budú topánky značky Lasocki pre vás tým pravým. Zaujmete s nimi v akýchkoľvek situáciách nezávisle na to, či ste na pracovnom pohovore alebo napríklad v kine, kde sa onedlho zotmie. A aj to im hrá do kariet.

Zatiaľ čo niekto k výberu obuvi značky Lasocki pristupuje z toho pohľadu, že sa pozerá po tom najviac páčivom, iní dbajú na módne trendy. A keďže sa dostali do popredia členkové chelsea topánky s gumou na boku, na pultoch obchodov CCC narazíte predovšetkým na ne.

Tým ale ponuka samozrejme nekončí. Tenisky, vyššie topánky, lodičky – to všetko je súčasťou ponuky, ktorá človeka skrátka baví. Ako už bolo spomenuté, spokojný bude odchádzať muž, žena aj dieťa, ktoré sa s novými topánkami bude predvádzať pred kamarátmi.

Podporte európske šitie topánok

V poslednej dobe sa do popredia dostáva jeden trend, a síce investovať do kvality, nie do kvantity. A zároveň sa kladie dôraz na podporovanie miestnej alebo okolitej ekonomiky a výrobcov, ktorí za ponúkanými produktmi stoja. Ak nemáte obľúbenú značku v Čechách, podporte európske šitie topánok.

Značka Lasocki sa pýši veľmi modernou továrňou, a to v Polkoviciach. Práve tu sa topánky dovážané na trh po celom svete vyrábajú. Ako už bolo spomenuté, obuv sa pýši dokonalým spracovaním. Používa sa naozaj kvalitné, silné nite a samozrejme prvotriedna koža, z ktorej sa vyrába predovšetkým zvršok aj podrážka.

Že ešte nemáte vo svojej zbierke kvalitne ušité, kožené topánky? Lasocki určite ponúka topánky presne vášho obľúbeného štýlu. Cenou sa desiť nemusíte, sú naopak cenovo veľmi sympatické a rozhodne nezruinujú váš rozpočet. Ostatne aj to je pre topánky čosi typické.

Za mnohými modelmi stoja uznávaní návrhári

Ako už bolo spomenuté, značka sa pýši skvelým spracovaním a tým, že dbá na posledné módne trendy. Za mnohými modelmi dokonca stoja naozaj uznávaní návrhári svetového charakteru. Neustále sa využívajú aj moderné, inovatívne technológie, ktoré prinášajú jedinečné kolekcie. Tiež sa neustále skúša nové a nové materiály čiže značka sa rozhodne nestane stereotypnou.

Môže sa Vám ešte páčiť...