Ako vybrať zodpovedajúce rozkladacie kreslo

Rozkladacie pohovky prinášajú do vášho domova nielen pohodlie, ale aj pridanú hodnotu. Môžete ich kedykoľvek rozložiť a premeniť na pohodlnú pohovku alebo posteľ pre návštevu. Ako si vybrať?

Moderný kus nábytku, ktorý nemôžete prehliadnuť

Rozkladacia pohovka je v súčasnosti veľmi obľúbená, rovnako ako rozkladací vak. Ide o praktické a štýlové kúsky, ktoré sú veľmi obľúbené. Rozkladacia pohovka sa stane príjemným miestom na sedenie počas dňa, zatiaľ čo v noci sa môže zmeniť na miesto na spanie pre vaše návštevy. Kreslo môžete kedykoľvek počas večera rozložiť a premeniť ho na pohodlnú pohovku. Ako si vybrať tú najlepšiu?

Štýlovo rovnaké ako zvyšok miestnosti?

Už dávno neplatí, že všetok nábytok v miestnosti by mal mať rovnaký dekor. Naopak. Originálne kúsky môžu navzájom dobre spolupracovať a vytvárať nápaditú symfóniu farieb a materiálov. Samozrejme, je potrebné zachovať štylistickú čistotu. Vintage štýl sa riadi inými pravidlami ako napríklad štýl Provence. Vyberte si preto najprv štýl, ktorému môžete toto solitérne kreslo ľahko prispôsobiť.

Hľadáte „ucho“?

V tomto kresle si oddýchnete ako kráľ. Kedykoľvek sa môžete pohodlne oprieť a stolička bude stále rovnako stabilná. Náušník poskytuje tepelný komfort a podporu pre celé telo.

TIP: Detská ohrádka vhodná do interiéru aj exteriéru.

Alebo by bola lepšia otočná stolička?

Máte domov v modernom štýle a predstava objemného nábytku sa vám nepozdáva? Vyberte si otočnú stoličku. Ľahko sa pod ním udržiava poriadok. Kreslo môžete kedykoľvek premiestniť na iné miesto vo vašej domácnosti. Tento nábytok bohužiaľ neponúka rozklad.

Relaxačné kreslo

Relaxačné kreslá sú kusy nábytku, v ktorých sa ľahko usadíte ako slimák vo svojej ulite. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa rozmaznávať príjemnými materiálmi.

Moderné kreslo

Moderná forma kresla je vhodná najmä vtedy, ak to so štýlom svojho domova myslíte vážne. Moderné kreslo môže mať neobvyklý typ a farbu. Počítajte s tým, že tento kúsok nemá doma takmer nikto.

Kreslo je základom každej obývačky.

Môže sa Vám ešte páčiť...