6 spôsobov použitia zrkadiel vo vašom domove

Zrkadlá sú dokonalým spôsobom, ako do svojho domova v roku 2022 vniesť štýlovú atmosféru a zároveň vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a taktiež poskytnúť krásny spôsob, ako modernejšie vyzdobiť svoj domov. Pri ich výbere sa snažte hľadať také alternatívy, ktoré dokonale padnú k dverovým kľučkám. Pokiaľ sú kľučky nerezové, sedieť budú prakticky akémukoľvek rámu či typu zrkadla.

Pridajte ich na toaletný stolík

Kozmetický kútik vo vašej izbe je miestom, kam si odkladáte šperky alebo make-up, kde sa pripravujete na deň, a tak je zrkadlo v tomto prípade nevyhnutné. Zvoľte vzhľad inšpirovaný retro štýlom, spojte ho s niektorými zlatými prvkami a máte krásnu toaletnú skriňu, na ktorú budete pyšní.

Umiestnite ho na komodu alebo príborník

Komoda alebo príborník môžu v predsieni alebo jedálni vyzerať trochu prázdne, pokiaľ ich nedopĺňa krásne výrazné zrkadlo. Ľahko ho môžete spárovať s deco prvkami alebo zarámovanými obrazmi v minimalistickom štýle, rovnako ako s vázami, sviečkami, soškami alebo lampami z polovice storočia.

Nechajte zažiariť spálňu

Pokiaľ máte v spálni prázdny kút, je len dobre, že ho vyzdobíte vysokým vertikálnym zrkadlom, ktoré bude funkčné aj štýlové. Ucelí miestnosť, vytvorí ilúziu väčšieho priestoru a zároveň poskytne skvelý spôsob, ako sa ráno ľahšie pripraviť.

Dodajte predsieni osobitosť

Pokiaľ ide o chodbu, musíte pracovať s menším a štíhlejším priestorom. Zrkadlo dáva úžasný pocit väčšieho priestoru a zároveň je super moderné a užitočné, najmä v tejto miestnosti.

Glamour obývacia izba

Pre glam obývacia izba s kúskami inšpirovanými Parížom alebo Škandináviou bude ideálne výrazné zrkadlo s vintage nádychom, ktoré dodá priestoru štýlovejší vzhľad. Pridajte ho do rohu s niektorými dizajnovými prvkami, ako sú vázy, sošky alebo sviečky, a razom ste svoju obývačku vylepšili jediným dotykom.

Urobte ho unikátnejším

Modernizujte roh jedinečným výrazným zrkadlom s geometrickými tvarmi, vďaka ktorému bude pôsobiť sviežo a príjemne. Skombinujte ho s deco prvkami a moderným nábytkom, ako je krásna bucľatá alebo zamatová lavica.

Môže sa Vám ešte páčiť...