Ako kombinovať pletené šaty?

Pletené šaty prišli znova na scénu. S ochladením a tiež prvým snehom sa mnohé ženy nechceli vzdať toho, že by museli svoje obľúbené letné kúsky strčiť do skrine, a tak vyšli s niečím novým – s pletenými šatami, ktoré ich reálne zahrejú, ale zároveň ich outfitu nebude chýbať punc elegancie. Sú totiž nielen vkusné na pohľad, ale aj sú hrejivé, štýlové, pekne sa kombinujú s najrôznejšími zvrškami. Ostatne pri tejto kombinácii zostaňme.

S čižmami nad kolená

Pletené šaty patria k chladným ročným obdobiam rovnako ako k jeseni patria tekvicové latté ak chladnej zime perníčková alternatíva. Pokiaľ si však lámete hlavu nad tým, ako konkrétne tento kúsok kombinovať, vystačíte si napríklad dokonale s čižmami nad kolená, ktoré driemajú vo vašom jesennom a zimnom šatníku.

Tieto čižmy nad kolená sú skutočne vkusné, to sa musí nechať, navyše pekne opticky zoštíhľujú nohu, ak sa rozhodnete zaobstarať si také, ktoré lýtka skutočne pekne obopínajú. Pokiaľ sú čižmy skôr väčšie a voľnejšie na lýtkach, nedosiahne sa tak pekný efekt.

S topánkami na platforme

V posledných rokoch sa do popredia dostali aj také topánky, ktoré sú na platforme. Sú nižšie, siahajú sotva nad členky a pôsobia v mnohých očiach veľmi robustne. To by vás však nemalo nijako zastrašiť, pretože takéto obutie sa dokonale spáruje práve s elegantnými kúskami. Dokážu im dodať punc ležérnosti a ubrať na formalite, čo sa napríklad v prípade, že idete na rande hodí.

Ak chcete na ležérnosti dodať ešte viac, ponúka sa napríklad kombinácia so šiltovkou alebo oversized kabátom.

S lodičkami do spoločnosti

Ak mierite do spoločnosti na nejakú dlho očakávanú udalosť, rozhodne by ste nemali siahnuť po ničom inom ako po lodičkách, ktoré dokážu pekne zdôrazniť vašu siluetu a vaše prednosti. Pokiaľ také šaty doplníte o šperk, minimálne opticky predbehnete v očiach mužov dámy sediace vedľa vás.

Môže sa Vám ešte páčiť...