Džínsy, ktoré sú základom dámskeho šatníka

Všetky ženy milujú nakupovanie. Neexistuje žena, ktorá by snáď nakupovanie nemilovala. Ak žena nemá to základné vo svojom šatníku, je potrebné to doplniť. K takýmto základným kúskom sa samozrejme radí napríklad basic, jednofarebná tričká, ďalej nejaké košele, nejaké šaty a samozrejme džínsy. Tie sú nutnosťou a je potrebné ich mať hneď v niekoľkých variantoch. Aké je treba džínsy mať?

Džínsy sú skutočne nutnou súčasťou nášho šatníka. Bez nich by sme si hlavne cez aktuálne chladné dni nevedeli, čo obliecť, pretože nič by nás tak perfektne nezahral. Lenže džínsov je na pultoch obchodov dnes habadej a len málokto by si vybral tie základné kúsky. Poďme si preto tie základné kúsky predstaviť.

• úzke džínsy, bez trhancom, bez dier

Základom šatníka by mali byť úzke džínsy, ktoré sú však bez akýchkoľvek trhancom a dier. Niekedy skrátka potrebujete také džínsy, ktoré nemajú žiadne diery ani žiadne trhance, vždy nie sú roztrhané džínsy tou najlepšou voľbou. Úzke džínsy sú tak základom, a to buď v čiernej, alebo v klasickej modrej variante (najlepšie je, ak máte obe dve).

• girlfriend / boyfriend džínsy

Iste poznáte girlfriend či boyfriend džínsy. Sú to tie, ktoré sú roztrhané snáď všade a majú nižšiu sed. Tieto džínsy sú taky základom. Sú moderné a väčšinou je vynosíte na bežné nosenie či niekam na diskotéku. Hodia sa k nim úplne obyčajné oversize tričko a tenisky, ale nebojte sa aj elegantného spojenie – napríklad týchto džínsov a lodičiek. Aj elegancie a pohodlia sa dneska nosí spoločne.

• deravá kolená

Súčasťou vášho šatníka by mali byť aj úzke džínsy, ktoré majú len roztrhané kolená. Diera na kolenách je taky trendy, mnoho dievčat si dieru na kolenách urobí sama, pretože len kvôli diere na kolenách sú džínsy v obchodoch trikrát drahšie.

• ledabolo „odstrihnuté“

Iste ste si všimli aj dnešného veľkého trendu – džínsov, ktoré sú u členkov ledabolo odstrihnuté. Sú to džínsy, ktoré sa vám pri členku ako keby „parou“. Práve tento kúsok je dneska taky nutnosťou, aj keď tu opäť platí, že roztrhanie zvyšuje cenu džínsov.

Môže sa Vám ešte páčiť...