Ako sa správne obliecť na cvičenie?

Rozhodli ste sa so svojou postavou konečne niečo urobiť? Chcete konečne dosiahnuť štíhlu líniu, o ktorej tak dlho snívate? Vaše sny sa môžu premeniť na skutočnosť, pokiaľ začnete pravidelne cvičiť. Pravidelné cvičenie vyžaduje iba pevnú vôľu a silné odhodlanie. A samozrejme sa musíte na toto cvičenie tiež správne obliecť. Hovoríte si, že na oblečení nezáleží? Ale kdeže. Práve na oblečení záleží najviac.

Outfit dodá sebavedomie

Pokiaľ sa chystáte do posilňovne, mali by ste sa obliecť do slušivého outfitu. Aj keď vaša postava nie je úplne dokonalá, pravdou je, že vám outfit dodá to pravé sebavedomie. Nechoďte do posilňovne vo vyťahaných teplákoch a roztrhanom tričku, to sa na vás budú ľudia pozerať s odporom. Vytiahnite najkrajšie legíny, dlhšie tričko, ktoré zahalia nedokonalý zadoček a vydajte sa behať na páse. Navyše do posilňovne skvele zapadnete, ľudia si vás teda nebudú nijako všímať.

Hlavne, nech oblečenie neškrtí

Pokiaľ vám smieme poradiť, oblečenie by vás rozhodne nemalo škrtiť a ani by nemalo nikde plandať. Pri výbere športového oblečenia na cvičenie tak neponechávajte nič na náhodu. Ak túžite po kvalitnom oblečení, odporúčame siahnuť po značkovom tope alebo po vkusných šortkách, ktoré budú tak akurát voľné, nebudú nikde ťahať a nebudú škrtiť v páse.

Myslite na to, že oblečenie nemá škrtiť ani ťahať, na druhú stranu keď bude veľmi voľné, ľahko sa môžete zachytiť či oblečenie si roztrhnúť.

Majte aj vhodné športové doplnky

Pokiaľ vám smieme poradiť, majte pri sebe aj vhodné športové doplnky. Čelenka zabráni vašim vlasom, aby vám padali do tváre, gumičky do vlasov vlasy zafixujú, športové hodinky vám prezradia, koľko kalórií ste za daný deň spálili. A nezabudnite na potítko, ktoré vám bude efektívne stierať pot z rozohriateho čela.

So sebou si do každej posilňovne vezmite aj uterák, ktorý tiež utrie stekajúci pot, navyše sa vám bude hodiť po sprchovaní.

Môže sa Vám ešte páčiť...