Ktoré jarné kúsky si do šatníka zaobstarať?

Už sa pomaly ale isto začína otepľovať a príchod jari sa blíži. Aké módne trendy budú počas nadchádzajúcich mesiacov frčať? 

Módni návrhári v tom mali jasno už na jeseň, ešte dlho predtým, než sme zo skrine začali vyťahovať hrubé svetre. Čo teda môžeme čakať na pultoch obchodov a ktoré kúsky oblečenie je nutné si zaobstarať? 

Denim v každej podobe 

Fanúšikovia 80. rokov budú jasať, pretože denim je vítaný v akejkoľvek podobe. Vytiahnite džínsy, bundičky, sukne, šaty a vesty a vyrazte do ulíc! Pre jarné obdobie sa hodia denim svetlejších farieb a in budete vyzerať hlavne v ošúchanom, ktorý vytvára módne „plesňový efekt“. 

nadýchané rukávy 

Osemdesiatky sa dotknú aj blúzok, ktorým vykúzli nadýchané rukávy. Blúzky, saká a šaty s takými rukávmi budú absolútnym hitom a ešte väčšie štýl im dodáte výraznými kvetinovými vzormi. 

Žltá ako slniečko 

Výrazná žltá sa tento rok teší popularite. So sluníčkovými šaty či mikinou budete žiariť aj v sychravom počasí a celkovo bude farba pozitívne pôsobiť na vašej náladu a náladu vášho okolia. Vyzerá to, že jar bude plné pozitívnej energie a úsmevov! 

batikové kúsky 

Vytiahnite svoje stará batikované tričká, kúpte si batikované šaty! Tento rok sa to batikovanými vzormi bude len hemžiť a je na vás, na ktorom kúsku oblečenia ho uprednostníte – bude to sako, nohavice alebo sukne? 

Nezabudnite na pokrývku hlavy 

Celý look doplňte vhodnú pokrývkou hlavy. Tento rok sú trendy hlavne veľké klobúky. Okrem nich môžete nosiť aj čelenky, ktoré sú skvelou alternatívou čiapok – vďaka nim si nerozcucháte vlasy, ale zároveň vám nebude zima na uši! 

Môže sa Vám ešte páčiť...