Dostihy na predaj! Kto má záujem o Veľkú Chuchli?

V našej krásnej Českej republike máme mnoho miest, kam by sme mohli s rodinou zájsť. Máme mnoho prírodných rezervácií, tiež máme celý rad akvaparkov alebo svoje voľné dni môžeme tráviť v kaviarňach alebo na nejakom hokejovom či futbalovom zápase. Nadšenci do koní však vždy volia dostihy, ktoré sú veľmi populárne. Tento šport sa stáva skutočne čím ďalej obľúbenejší. Možno je to preto, že ľudia si tu chcú sadiť svoje peniaze, možno je to preto, že chcú byť blízko koňom, ktoré milujú. Či už je to však tak alebo onak, nadšenci koní určite zaregistrovali predaj Veľkej Chuchle. Bude sa jednať o najväčší obchod tohto roku?

V súčasnej dobe sa toho predáva skutočne veľa. Okrem Veľkej Chuchle sa predáva aj jedna z najväčších televíznych staníc u nás – Nova. Lenže táto stanica je jedna z najviac zadlžených, preto sa nie je čomu diviť, keď po tejto televízii zatiaľ nikto nesiahol.

Vráťme sa však k Veľkej Chuchli, ktorej predaj bol skutočne veľkým prekvapením.

Kto má o Veľkú Chuchli záujem?

Dostihy prebiehajúce na Veľkej Chuchli sú skutočne veľmi obľúbené. Konajú sa tu počas roka hneď niekoľkokrát a zakaždým prilákajú skutočne mnoho ľudí. Väčšina z nich sadne do VIP kójí, iní ľudia si stavia a napäto čakajú, či sa im stávka vráti alebo nie.

Tunajšie dostihy sú veľké zhruba 450 metrov štvorcových a sú navyše na dobrom mieste. Pre budúceho majiteľa týchto dostihov to bude jednoznačne zlatá baňa. Otázkou však je, kto sa o kúpu Veľkej Chuchle zaujíma.

Najvážnejším kupcom by podľa všetkého mala byť žena tretieho najbohatšieho muža Českej republiky – Mária Vítková. Nie je to však jediný vážny záujemca. O kúpu má záujem aj slovenský miliardár Mario Hoffmann.

Aká je kúpna cena dostihov vo Veľkej Chuchli?

O cene dostihov sa zatiaľ iba špekuluje. Zrejme to bude predané tomu, kto dá viac. Tak to napokon chodí vždy pri takýchto obchodoch.

Môže sa Vám ešte páčiť...