Trendy tohtoročnej plesovej sezóny. Očarte svojim outfitom

Chystáte sa na ples a neviete, čo si obliecť? Vaša šatníky síce Rupa vo švíkoch, ale nenachádzate vnútri nich nič, čo by sa hodilo na ples, na ktorý mierite? Našťastie si nemusíte robiť hlavu s tým, čo si vezmete, máme pre vás niekoľko tipov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať. Zažiarte teda na tohtoročných plesoch a okúzlite outfitom, ktorý len tak niekto nemá alebo na ktorý si len tak niekto netromfne. 

Každý rok sa na plesoch nájdu módne hriešnici, ale samozrejme aj tí, ktorí siahajú po starej dobrej klasike. Každý rok chcú teenageri očariť svojimi krátkymi sukňami a mini šaty, ktoré sa však už dávno nenosí, každý rok starší páni vytiahnu košeľa s krátkymi rukávmi, ktoré nezkombinují zrovna štýlovo. Vynikajte teraz v dave tých, ktorí vsádzajú na istotu alebo ktorí naopak experimentujú, ale s kúskami, ktoré sa už dávno nenosí. 

Dlhé šaty ako stále dobrá alternatíva 

Aj keď dlhé šaty siahajúce až po zem nájdete v obchodoch minimálne, stále je to druh šiat, s ktorými sa oplatí na ples zamieriť. Krásne zahalí nepekne tvarované nohy, okrem toho existuje toľko strihov, každá žena si určite nájde svoj strih, ktorý jej bude perfektne sedieť. Dlhé šaty si môžu dovoliť najmä vyššie dámy, a to z jedného prostého dôvodu – šaty nebudú opticky skracovať postavu. K dlhým šatám až po zem noste zásadne lodičky s ihlovým, vysokým podpätkom. Nižšia topánky opäť opticky skracujú postavu ženy. 

Kostýmy boli vlani in, tento rok sú tiež 

Móda sa neustále vracia do minulosti, to napokon potvrdzujú aj kúsky, ktoré sa teraz nosí. Vlani istým comebackom boli kostýmy, tie sa napokon nosia aj tento rok. Ak ste skôr na pánsky štýl a milujete nohavice, kostýmy sú to, čo by ste mali obliecť. A k tomu samozrejme lodičky, nižšie topánky sa k nohaviciam veľmi nehodí. 

skladané sukne 

Krok stranou by ste urobili s krátkymi sukňami, ak ale zvolíte sukne skladané, urobíte najlepšie. K tomu jednoduché body, sandálky alebo lodičky do špičky a jemnú malú kabelku na štýl listové kabelky. A outfit na ples je vykúzlenie. 

Môže sa Vám ešte páčiť...