Doktorka Quinnová snáď nestarne: Bude opäť pózovať na titulke Playboya?

Jane Seymourová je považovaná za jednu z najväčších kočiek v súčasnom šoubiznise. Pred časom sa stretla aj so svojím bývalým partnerom a filmovým manželom Joeom Landom, čo vyvolalo nadšenie fanúšikov. Aká je teraz krása?

Sedem krížov?

Jane Seymourová má vo svojich sedemdesiatich jednom rokoch dostatok odvahy. Má švih a stáva sa pravidelnou súčasťou spoločenských podujatí, ktoré si vyberie. Legendárna hviezda seriálu Osídlenie Ameriky alebo Bond girl sa o seba stará a zdá sa, že zastavila čas alebo vynašla recept na elixír mladosti.

V spoločnosti je ako ryba na suchu

Jane sa rozhodne nevyhýba pozornosti a nedávno sa objavila na premiére televízneho seriálu The Offer. Tam sa objavila v zelených šatách s motýlími motívmi a všetci prítomní ju mohli sledovať. Ochotne pózovala aj prítomným fotografom.

Ukázala sa so svojím synom

Na podujatí ju však nesprevádzal jej partner. Namiesto toho sa objavila v spoločnosti svojho syna Seana. Nedávno oslávil 36. narodeniny a treba uznať, že je to tiež fešák.

Žiadne plány na svadbu

Doktorka Quinnová bola v živote štyrikrát vydatá. V súčasnosti chodí s režisérom Davidom Greenom. Pár sa však nechal počuť, že po ôsmich rokoch vzťahu sú šťastní tak, ako sú, a že svadba nie je potrebná.

Stretnutie s hereckým kolegom

Minulý rok sa Jane stretla so svojimi hereckými kolegami z natáčania kultového seriálu o doktorke Quinnovej. Joe Lando bol prítomný a dámy si všimli, že aj keď jeho hlavu nezdobia bujné fúzy, sexepílu má na rozdávanie. A bol tu aj nepríjemný majiteľ krčmy Hank. Joe Lando, milovaný Sully, oslávil na stretnutí svoje 60. narodeniny. Fotografia s Jane urobila fanúšikom veľkú radosť.

Jane sa pred štyrmi rokmi objavila na obálke časopisu Playboy. Zatiaľ však tvrdí, že nič také neplánuje.

Môže sa Vám ešte páčiť...