Slip-ony sú stále v kurze – prečo nesmie chýbať v botníku?

Tohtoročné leto prinieslo mnoho trendov, ktoré sme rozhodne museli mať v šatníku. Najčastejšie sa jednalo o klasické oblečenie, kde sme mohli zaznamenať horu noviniek, ale v mnohých nových prevedeniach prišli aj jednotlivé kúsky trebárs aj do oddelenia módy. Zaznamenali ste novej podoby slip-onov? 

Slip-ony sa stali veľmi populárne už počas minulého roka. Perfektne sa hodí nielen ku klasickým džínsom, ale sú štýlové aj k sukniam alebo k šatám či šortkám. Dnes ich nájdete v úplne každej podobe. Navyše ich vždy v obchodoch vždy majú úplne nespočet, preto je vyberanie vážne ťažké. Ak sa však neviete rozhodnúť, poradíme vám, ktoré spracovanie sú najviac štýlová. 

Aké slip-ony sú nutnosťou mať? 

Slip-ony sú topánky, ktoré jednoznačne musíte mať v šatníku. Jedná sa o kúsok, ktorý len tak z módy nevyjde. Naviac je vážne pohodlný a vďaka tomu, že sa hodí ku všetkému, sa teda nemusíte báť, že by ste ich náhodou nevyužili. Myslite na to, že nie sú ani nejako drahé, a tak vďaka ich kúpu nedotknete svojho finančného rozpočtu. 

Ak sa rozhodujete, aké slip-ony kúpiť, potom základom sú rozhodne bielej a čiernej spracovanie. Keďže sú dnes veľmi populárne aj zlaté, strieborné a bronzové odtiene, rozhodne sa vám budú hodiť jedny aj v týchto farbách. Pri kombinácii však myslite na to, že je zakázané módnej polície kombinovať zlatú a striebornú farbu dohromady. 

Keďže sú teraz populárne aj výšivky a nášivky, nebojte sa kúpiť si slip-ony i s „prejdenú“ nášivkou. Ak je nikde nemôžete zohnať, ale túžite po nich, kúpte si balíček takých nášiviek buď v galantérii, alebo v obchodoch s oblečením, kde tieto nášivky začínajú predávať u doplnkov. 

Aké slip-ony ešte stojí za hriech? 

Mimo toho sa v súčasnej dobe na pultoch obchodov s obuvou začali objavovať tieto topánky aj s vyvýšenou podrážkou. Aj tie by možno stáli za hriech – teda hlavne vtedy, ak máte problém s bolením nohou. vyvýšená podrážka je totiž úplne geniálne pre naše nohy – zaručuje totiž väčšie pohodlie. 

Môže sa Vám ešte páčiť...