Motív sedmokrások a margarét dobyl módny svet

Sledujete aktuálne dianie v módnom svete? Potom iste viete, že svet módy bol dobytý, a to jedným krásnym motívom, a síce motívom kvetín. Motív kvetín uchvátil svet módy paradoxne v zime, kedy je kvetín skutočne málo, možno preto sa stal tak obľúbený a populárne. Ľudia skrátka chceli do svojho šatníka zaniesť jar, aj keď vonku snežilo a mrzlo. Zatiaľ čo v zime sa do módy dostal motív kvetín všeobecne, dnes už hovoríme o konkrétnych kvetoch, ktoré sa vyskytujú na jednotlivých modeloch, ktoré sú k dostaniu v obchodoch. V súčasnej dobe hovoríme o motíve sedmokrások a margarét, ktoré ženy milujú natoľko, že si ich kupujú do svojho šatníka v hojnom množstve. 

Ako sme spomenuli, v zime sa do módy dostal motív kvetín, ktorý bol skrátka všeobecný, nezdôrazňoval jeden druh kvetiny. Na jar sa začalo apelovať najmä na červené ruže alebo červené maky a iné podobne farebné kvety. Leto sa však nesie v znamení zase krapet iného druhu kvety, a síce v znamení krásnych margarét a sedmokrások. Výrazne červené kvety tak vystriedali jemné kvety s bielymi lístkami a žltým stredom, ktoré pozná každý z nás. 

Aké modely sú plné margarét? 

Otázkou je, aké modely sú v súčasnej dobe plnej tohto krásneho motívu, a síce motívu margarét a sedmokrások. Najčastejšie sa s týmto motívom stretnete na kratších, letných šatách, ktoré akoby prišli z deväťdesiatych rokov. Veľakrát sa motív margarét a sedmokrások ukazuje aj na krásnych, doslova dych berúcich džínsových bundách, ktorých chrbát sú posiata kvetmi apelující na aktuálne ročné obdobie. 

Samozrejme nesmieme zabudnúť na doplnky. Aj kabelky nájdete posiate kvetmi, a to konkrétne margarétkami a sedmokráskami. Ak by ste náhodou takú kabelku nezohnali, kúpte si kabelku slamenú, do ktorej si margarétky alebo sedmokrásky vo väčšom množstve nazbierate. 

Romantický štýl pre každú nežnú dušu 

Dalo by sa povedať, že súčasný kvetinový motív je vhodný najmä pre nežné ženy, ktoré milujú romantický štýl. Romantika z tohto motívu dočista sála a septembra, málokto ju prehliadne. 

Môže sa Vám ešte páčiť...