Športová sezóna je v plnom prúde: Aký darček pre klienta vybrať?

Potrebujete vybrať vhodný reklamný predmet pre vášho obchodného partnera alebo klienta? Pozrite sa na skvelé tipy na praktický darček, ktorý môže obdarovaný využiť pri svojich každodenných aktivitách. Reklamu tak budete mať aj na športoviskách.

Zamerajte sa na pridanú hodnotu

Reklamné predmety sú skvelou možnosťou propagácie už od svojho vzniku. V dnešnej dobe si ale nikto nepraje dostávať nepraktické kúsky, na ktoré len sadá prach. Naopak. Reklamná elektronika sa bude skvele hodiť pri každodenných aktivitách vášho klienta, rovnako ako reklamný textil a ďalšie užitočné predmety. Čo vybrať?

Reklamnú elektroniku využije pri svojom tréningu

Klient sa môže venovať svojmu bežnému tréningu, a pritom mu môže hrať hudba z bezdrôtového reproduktora. Kde ho zohnal? No predsa u vás. Reklamná elektronika je skvelý spôsob, ako zaujať a priniesť pridanú hodnotu. Obdarovať klienta ale môžete aj bezdrôtovou nabíjačkou, svietidlom, alebo napríklad powerbankou. Tieto predmety bude využívať každý deň. A vaše logo ho samozrejme bude sprevádzať.

Textil pre všetky športové aktivity

Každý z nás si musí kupovať reflexné odevy pre športové aktivity, ktoré prevádzkujeme za zhoršenej viditeľnosti. Multifunkčné šatky a vesty alebo traky tak svietia skutočne do diaľky a ochraňujú to najcennejšie, čo máme – naše zdravie. Tento praktický darček svojmu klientovi môžete priniesť aj vy. samozrejme s logom vášho projektu.

Po tréningu odpočinok

Po každom tréningu nastáva zaslúžený odpočinok a tiež poriadna osviežujúca sprcha. Reklamný textil ponúka aj kvalitné osušky a uteráky. Vaše logo sa tak bude mať možnosť dostať napríklad na golfový turnaj, alebo na futbalový zápas. Klient sa stretne so svojimi známymi a bude mať možnosť sa o vás zmieniť a odporučiť vašu firmu.

Samozrejme môžete priniesť aj polokošeľu, tričko, mikinu, alebo napríklad praktický športový batôžtek s vašou potlačou.

Môže sa Vám ešte páčiť...