Svadobné štýly roka 2019: Zamilujte si mašle a výstrihy

Plánujete svoju svadbu na budúci rok? Potom vás iste zaujímajú svadobné trendy, ktoré budú pre budúci rok dominantné. Síce ešte do konca roka zostáva pekných pár mesiacov, mnohé nevesty sa však po svadobných trendoch pozerajú už teraz. V nedávnej dobe prebiehali mnohé módne prehliadky, ktoré poukazovali práve na svadobnej trendy pre budúci rok. Aj keď tento rok ešte neskončil, poďme sa na svadobné trendy roku 2019 pozrieť už teraz. 

Ako sme spomenuli, móda je vždy o krok napred. Aj keď ešte nie je ani polovica roka 2018, módny návrhári už lákajú na modely roku 2019. A že ich teda je! Každá nevesta si vyberie, ponuka je totiž pomerne rozmanitá. Budúci rok budú vynikať predovšetkým nevinné, elegantné modely, ale nájdu sa aj extravagantné kúsky, ktoré odhaľujú aj to, čo zvyčajne neveste nemá byť vidieť. Čo konkrétne máme na mysli? 

Mašľa podčiarkujú ženskosť 

Svadobné modely budúceho roka sa budú vyznačovať predovšetkým mašľami. Mašle sú na väčšine modelov prišrubovane vzadu nad zadočkom a dokonale podčiarkujú ženskú postavu. Ak túžite po šatách, v ktorých budete nielen elegantný, ale taky sexi, napriek tomu nevinná, šaty s mašľou sú ideálne. V súčasnej dobe totiž práve šaty s mašľou spĺňajú všetky požiadavky. 

Výstrihy nielen vpredu, ale aj vzadu 

Zaujať môžete aj s výstrihy. Budúci rok si budete môcť kúpiť či požičať mnohé modely s výstrihy na chrbte alebo vpredu. Nech už si vyberiete akékoľvek šaty s výstrihom, neurobíte chybu. Čím hlbší výstrih, tým štýlovejšie svadobné šaty sú. 

Aj milovníčky kvetín si prídu na svoje 

Nezabúdajme na kvety, ktoré mnohé ženy milujú. V súčasnej dobe sú kvety obrovským hitom, je to vzor, ktorý len tak neupadne do zabudnutia. Dokonca aj svadobné šaty pre budúci rok sú plné kvetov. Väčšinou sa na šatách nachádza v malinké veľkosti a mnohokrát zakrývajú chúlostivé partie nevesty. 

Môže sa Vám ešte páčiť...