Aká je kolekcia Nike pre cvičenie jogy?

nike sport

Nike svoje oblečenie a doplnky pre cvičenie jogy navrhuje tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne a vyzerali skvelo, nech už sa oddávate pozíciu bojovníka, alebo pozdravujete slnka. Odevy sú vyrobené z tkanín, ktoré umožňujú maximálny výkon a poskytujú maximálny komfort. Úprava Nike Dri-FIT Cotton s prímesou lycry a polyesteru odvádza vlhkosť z pokožky, je pohodlná a dokonale padne.

Športové tričko

Toto elegantné tričko na jogu sa vyznačuje odvážnymi farbami. Široký výstrih je pohodlný a lichotivý, zatiaľ čo rebrovaný lem pri páse skvele padne a pritom neobmedzuje v pohybe.

Vrstvené tielko

Hlboký okrúhly výstrih vpredu i vzadu, ktorý bude lichotiť vašej ženskosti, až budete cvičiť Pozdrav slnku. Dlhšie tielko efektívne kryje celý trup.

Elastické nohavice v štandardnej a capri dĺžke

Elastické nohavice ponúkané v dvoch dĺžkach – štandardné a capri – bvly navrhnuté špeciálne pre moderné jogínky. Capri nohavice majú tesne pod kolenom dokonale padnúce rebrovaný lem. Zaujímavý farebný kontrast prináša elastický lem okolo pása.

Športová taška cez rameno a príručná taška

Priestranná športová taška cez rameno je ideálny na nosenie podložky na jogu a ďalších vecí, bez ktorých sa pri tréningu nezaobídete. Príručná taška je menší a bude sa vám hodiť, keď si po cvičení budete chcieť ešte niekam vyraziť. Obe tašky majú v odvážne farby.

Obojstranná mikina

Obojstranná mikina v predĺženej dĺžke. Na jednej strane má prúžky, na druhej bodky, takže môžete vyzerať zakaždým inak a vždy skvele. Mikina je vyrobená z veľmi príjemnej zmesi bavlny a polyesteru. Pri krku má šnúrky, ktoré môžete zatiahnuť, aby vám bolo teplejšie.

Môže sa Vám ešte páčiť...