Aké nevyhnutnosti patrí do Boho interiéru?

Každý človek svoju domácnosť zariaďuje do celkom iného štýlu. Niekto dáva prednosť jednoduchému škandinávskemu bývania, ktoré je špecifické bielou farbou a neutrálnymi kombináciami. Obľúbené je veľmi aj anglické bývania, ktoré je zase špecifické svojou masívnosťou a prírodnými materiálmi, ktoré sa v anglickom bývania nesmie chýbať. V súčasnej dobe je však vysoko moderný Boho štýl, ktorý v sebe nesie zaujímavé doplnky a mnohokrát až mystické veci, ktoré zdobia interiér zariadený do tohto štýlu. 

Ak sledujete sociálne siete, nájdete mnohé stránky a profily na Instagramu, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na štýl Boho. Propagujú ho aj mnohé známe celebrity a vplyvné osobnosti, ktorým sa štýl páči a ktoré si samy svoj dom zariaďujú do tohto štýlu. Otázkou je, ako vlastne tento štýl vyzerá. Zamerajme sa teraz na nevyhnutnosti, ktoré do Boho chic štýlu patria a sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. 

Vankúšov nie je nikdy dosť 

Súčasťou Boho interiéri sú najmä vankúše, ktorých nie je nikdy dosť. U vankúšov môžete upustiť svoju fantáziu. Hodí sa do Boho domácnosti ako malé vankúše, tak veľké i jednofarebné či pestrofarebné alebo batikované. Najlepšie urobíte, keď do domu zaobstaráte vankúša jemných tónov, ktoré sú doplnené o strapce. Vhodné sú aj vankúše s motívmi kvetov, ktoré zachovávajú jemnosť a romantickosť interiéru. 

Deky a prikrývky patrí do každej miestnosti domu 

Nesmie sa zabúdať ani na deky a prikrývky, bez ktorých nie je Boho domácnosti Boho domácností. Pri výbere pléd a diek uprednostnite také, ktoré majú opäť nejaké strapce alebo iné podobné ozdoby naviac. Myslite na to, že takýchto diek a pléd nie je nikdy dosť, nešetrite s množstvom, dajú sa predsa prehodiť nielen cez pohovku, ale aj cez posteľ v spálni alebo cez kreslo. 

Taburety patrí nielen do obývacej izby 

Súčasťou každej obývacej izby, ktorý je zariadený do Boho štýlu, by mal byť aj taburet. Ten však nepatrí len do obývacích izieb, ale je súčasťou aj iných miestností v dome. Taburetům sa inak prezýva pufy a v jednej miestnosti ich môžete mať aj niekoľko. 

Môže sa Vám ešte páčiť...