Ako usporiadať kuchynskú špajzu?

Pokial máte v špajza neporiadok, zrejme sa vám nebude chciet Hlad suroviny, ktore ŠÚ úplne vzadu, alebo neviete, kde ŠÚ. Možno ani neviete, ktore suroviny doma máte. To mozem Viest k opätovným nákupom tychto veci, čo je značne neekonomické. Udržiavať poriadok v špajza je krokom, Ako Mať Všetky svoje zásoby pod kontrolou, lahko prístupné a tiez mozem veľmi jednoduchý kontrolovať ich dátumom spotreby.

Regály

Regály by mali byť neoddeliteľnou Súčasti každý prípravný. Pre udržanie veľkého množstva potravín použite kovové regály. K dispozícii ŠÚ ale ai regály plastové Alebo drevené. Vďaka regálom Moze Ušetriť Parfemy miesta, pretoze tím, že svoje potraviny nebudete sklad horizontálne, ale vertikálne, sa dá zabezpečiť vysoké úspory miesta i času pri hľadaní surovín. Moze si dať tú prácu a roztriediť jednotlivé potraviny podľa ich povahy – napríklad veci trouby na jednu policu, zaváraniny na druhú, čerstvú zeleninu na ďalšom pod.

Potravinové boxy

Potraviny, Ako je múka, cestoviny, ryža a ďalšími sa oplatí skladovať v špeciálnych vzduchotesných boxoch, obzvlášť ked je už raz otvoríte. Ak by ste tiež potraviny, ktore je možné lahko vysype, skladovali mimo potravinové boxy, hrozí znečistením celý prípravný. Niektore Ľudia uprednostňujte okrúhle nádoby, este viac ale rozhodujuca hranaté, pretoze je veľmi lahko ich naskladať vedľa seba, bez toho aby dochádzalo k stratám v priestory.

Popisy potravin

Hľa ked sa vám Moze zdať lahko rozlíšiť cestoviny a ryžuje, v skutocnostou sa oplatí popis Všetky boxy, ktore v špajza máte. Po vyprázdnenie takého boxu potom budete vediet, od čoho bol a čo do neho máte nabudúce nasypať. Niekedy ŠÚ pulovr nebo vesta boxy v uskladnená v horných policiach regálu. Ak sa v nich nachádza potravin ľan na dne, je oveľa ľahšie precitat si Štítok s názvom potraviny, než přeskládat jednotlivé škatule a hladí potravinu, ktory potrebujete.

Môže sa Vám ešte páčiť...