Dokonca aj svadobné šaty majú svoje trendy!

Svadobný deň je najkrajšie v každom ženskom svete. Väčšina žien sa teší na tento svadobný deň, pretože väčšina vecí môže byť úplne na ich uváženie. Navyše môžu za seba utrácať, bez páni reptali a tvrdili, že si snáď nevidí do peňaženky, pretože inak by si toho stále prehlbujúceho stave už museli všimnúť. Dámy chodia na manikúru, pedikúru a samozrejme kozmetiku. Make-up sa uskutoční v rukách profesionálneho i účesu, ktorý sa bude rozvíjať iba z vhodných svadobných šiat. Svadobné šaty však nemusia byť len dlhé. Dokonca aj v tejto oblasti sú stále zobrazené aktuálne trendy, ktoré sú najvhodnejšie pre váš svadobný deň.

Nedávno sa rozšírila tematická svadba. Ak sa rozhodnete pre takúto svadbu, určite by ste si mali zvoliť kratší strih, pretože svadobné šaty nemusia byť dlhé, ako si myslí mnoho ľudí. Naopak, kratšie škrty sú súčasťou súčasných javov, ktoré doslova prelomia rekord úverov. Svadobné salóny zrazu začínajú kupovať nové, kratšie formy svadobných šat, preto sa nie je čomu diviť, keď je rad svadieb tak štýlová predovšetkým vďaka neveste!

Krátke vystúpenia na retro svadbe!

Krátke šaty sú najvhodnejšie, ako bolo uvedené, pre tematické svadby. Sú to väčšinou retro svadby, ktoré sa nosia v duchu červenej a vzor bodiek. Takáto svadba je naozaj jedinečná. Na stoloch sú naaranžované klasické fľaše CocaCola, nevesta má krátke šaty s trochou čipiek a červené roztomilé lodičky, ktoré tvoria lýtka presne tak elegantné, ako nevesta chcela, aby bola. V účesu sa zvyčajne podieľa na nejakej červenej stuhe, ktorá robí nevestu absolútnou bohyňou štýlu. Jedinečnosť je to, čo je teraz módne. Móda sa však promenáduje aj v oblasti svadieb, preto sa nebojte vybočiť a skúste to s trochu netradičné svadbou, o ktorej sa bude hovoriť ešte niekoľko mesiacov!

Môže sa Vám ešte páčiť...